válkaČeskoslovenskoobjevy

Hitler plánoval holokaust i v USA a Kanadě, důkaz leží v jeho knize

Hitler plánoval holokaust i v USA a Kanadě, důkaz leží v jeho knize
Zdroj: allthatsinteresting.com

Archivy v Kanadě vydaly jedno prazvláštní tajemství. Knihu, kterou získal kanadský úřad Archivy a knihovny v roce 1944, původně vlastnil Adolf Hitler. Autorem 137 stránkové publikace byl lingvista vědec Heinz Kloss. Cílem knihy bylo přinést přehlednou zprávu o židovstvu za oceánem, aby mohlo být i tam realizováno konečné řešení židovské otázky.

Tomáš Chalupa 5. března 2019

Heinz Kloss sledoval Židy přímo v Severní Americe. Ve své činnosti byl podporován sítí amerických nacistů a sympatizantů s nacismem. I v Americe totiž bylo silné nacistické hnutí a antisemitismus. Kloss prováděl výzkumy mezi lety 1937 až 1939. Cílem bylo zjistit počty Židů v Kanadě a v jednotlivých amerických státech tak, aby byly podklady připraveny pro realizaci konečného řešení.

Klossovi se například podařilo zjistit, ve kterých velkých městech se soustředí největší počet Židů, ale zmapoval i menší městské oblasti. Celkově jde o velmi přesnou publikaci, která by se Hitlerovi skutečně mohla velmi hodit, tedy za předpokladu, že by byl schopen obsadit Ameriku. Na přebalu knihy je svastika a orel a také slova „ex libris Adolf Hitler“.

Jak se kniha vlastně dostala do Kanady, není přesně známo. Hitler ji měl ve svém alpském sídle Berchtesgadenu. Zřejmě ji odtud odnesl nějaký americký voják, když bylo sídlo na konci války obsazeno a prohledáno. Každopádně kniha dnes slouží jako důkaz toho, že Hitler by ve svém vraždění Židů rozhodně nepřestal ani za oceánem. Jeho plány na vyhlazení židovstva byly globální a byl připraven je realizovat kdekoliv, kam sahala jeho moc. A je to další rána popíračům holokaustu, tedy lidem, kteří i v dnešní době jsou schopni tvrdit, že žádné vyvražďování Židů neexistovalo.

Další články

Zavří­t reklamu