válkaČeskoslovenskoobjevy

Hitler měl miniaturní deformovaný penis a jen jedno varle, shodují se historici

Hitler měl miniaturní deformovaný penis a jen jedno varle, shodují se historici
Zdroj: alternet.org

Již mnohokrát se spekulovalo o tom, že Adolf Hitler si svým válečným běsněním v podstatě jen kompenzoval své fyzické či duševní nedostatky. Nyní se ukazuje, že by na těchto zvěstech mohlo být i něco pravdy. Hitler totiž měl velké problémy se svým mužstvím a to jej mohlo silně deprimovat.

Tomáš Chalupa 16. listopadu 2017

Informací o Hitlerově penisu a varlatech, tedy přesněji jednom varleti, je celá řada. Doktor Peter Fleischmann z univerzity v Norimberku napsal, že Hitler měl pouze jedno varle a také měl malý, deformovaný penis. Jonathan Mayo, autor knihy Hitlerův poslední den zase byl zastáncem teorie, že Hitler trpěl hypospadií, tedy rozštěpem močové trubice. Byl to Hitlerův osobní lékař dr. Morell, který na knize spolupracoval a dal k dispozici své poznámky. Právě z nich získal Mayo informace nejen o Hitlerově penisu, ale také silných dávkách nejrůznějších drog, které Morell Hitlerovi podával.

Některé z drog měly povzbudit vůdcovo libido a byly podávány tak, aby začaly účinkovat v době návštěv Evy Braunové. To zase tvrdí spisovatel Martin Amis, který medikamenty připodobňuje k novodobé Viagře. Jak známo, Hitler byl v podstatě sexuální asketa a jeho deformovaný penis mohl být jednou z příčin této askeze.

Hitler a jeho nevlastní sestřenice Geli Raubal, jíž byl víc než jen strýčkem.

Hitler a jeho nevlastní sestřenice Geli Raubal, jíž byl víc než jen strýčkem.

K tomu poznamenává zase britský historik Ian Kershaw, že Hitler považoval sex za cosi nechutného. Měl také až panický strach z nejrůznějších pohlavních chorob. A třeba takový Albert Speer, Hitlerův ministr průmyslu, se po válce nechal slyšet, že Hitler s Braunovou prakticky nic neměl, tedy co se sexu týče. Existují i studie, podle kterých Hitlerův penis vykazoval přílišné rozstřikování moči, a Hitler tak musel na záchodě vždy sedět.

Suma sumárum zde máme portrét muže s jedním varletem, popřípadě nesestouplými varlaty, s velmi problematickým penisem, který je plný fobií, bez sexuálního chtíče i zkušeností, a jenž má k dispozici nejmocnější armádu světa. To zkrátka nemohlo dopadnout dobře. Pokud Hitlerovy fyzické nedostatky nebyly přímou příčinou druhé světové války, jistě měly podíl na tom, jak ji Hitler vedl. Jestliže malý tělesný vzrůst v kombinaci s přílišným sebevědomím a ambicemi dal vzniknout pojmu „napoleonský komplex“, pak sexuální a fyzické nedostatky v kombinaci s agresivitou a nenávistí klidně mohou být předpokladem pro „Hitlerův komplex.“

Další články

Zavří­t reklamu