válkaČeskoslovenskoobjevy

Hitler byl žena, tvrdí zcela vážně vědci, ví se to prý už několik let

Hitler byl žena, tvrdí zcela vážně vědci, ví se to prý už několik let
Zdroj: dailymail.co.uk

Vědci z prestižní Harvardské univerzity podrobili zkoumání lebku Adolfa Hitlera, kterou jim dodala ruská tajná služba. Výsledek je šokující - vědci zcela vážně tvrdí, že lebka patří na sto procent ženě. Buď jim Rusové dali špatnou lebku, nebo je v učebnicích dějepisu vážně velká chyba.

Tomáš Chalupa 7. listopadu 2015

Že lebka patří nade vší pochybnost ženě, prokázaly testy DNA. Rusové měli lebku ve svých tajných archivech od skončení druhé světové války. Právě rudoarmějci prohledávali zahradu Říšského kancléřství, kde nalezli ostatky Hitlera i Evy Braunové. Nabízí se proto spekulace, že lebka nepatřila Hitlerovi, ale jeho ženě. Jenže podle vědců má na sobě lebka stopy po střele. Je známo, že Hitler se současně střelil do hlavy a spolkl ampuli s jedem. Eva Braunová se střelit nedokázala, pouze rozkousla kyanid. Její lebka to tedy být nemůže. Může to být samozřejmě lebka někoho jiného, kdo také zemřel na zahradě kancléřství, ale je tu jeden velký problém. Vědci z Harvardu zdaleka nejsou první, kdo na podobnou věc přišel.

V roce 2009 vědci z univerzity v Connecticutu prováděli svůj vlastní výzkum na Rusy dodané lebce a výsledek byl naprosto stejný. Tým z Connecticutu prohlásil, že lebka patří ženě. „Jak je to možné? Jak to, že Hitler dokázal před historiky skrývat tak dlouho tento aspekt svého života?“ ptá se forenzní antropolog Hans Verner. Podle něj jsou závěry zcela nezpochybnitelné, protože vědci z Harvardu měli k dispozici ještě lepší technologie než jejich kolegové z Connecticutu. A výsledky jsou naprosto stejné.

A aby toho nebylo málo, už od sedmdesátých let švýcarský historik Abraham Zerlig tvrdí, že má důkazy o tom, že Adolf Hitler byl ve skutečnosti žena. „V sedmdesátých letech jsem učil v Západním Berlíně a měl jsem možnost nahlédnout do osobních lékařských spisů Adolfa Hitlera. Jeho osobní lékař Helmut Lang do nich připsal několik poznámek o fyziologických anomáliích, které ho vedly k závěru, že Hitler je ve skutečnosti žena. Měl jsem možnost s ním o tom hovořit osobně a on mi to potvrdil,“ říká Zerlig, který o svých zjištěních napsal také knihu. V Zerligových stopách šli i němečtí dokumentaristé, kteří natáčeli o Hitlerovi – ženě film. Byli ovšem brutálně napadeni neonacisty, kteří jednoho člena štábu ubili k smrti. Pět neonacistů skončilo ve vězení.

Ať je pravda jakákoliv, je zřejmé, že by se této hypotéze měla začít věnovat velká pozornost. Vědci z Harvardu se nejspíš nemýlí a ruská tajná služba si neschovává sedmdesát let lebky nějaké neznámé ženy. Je možné, že historii čeká velké přepisování učebnic.

Další články

Zavří­t reklamu