Hillary Clintonová ví o existenci UFO, naznačuje bývalý kancléř jejího manžela.

Hillary Clintonová ví o existenci UFO, naznačuje bývalý kancléř jejího manžela. | zdroj: wikipedia.com


Hillary Clintonová by měla odtajnit akta o UFO, radí tajemník jejího manžela

TÉMATA: usa | ufo | konspirace

user-avatar

Tomáš Chalupa

12. 10. 2015 | 15:30

Když skončil pořad Girls, ve kterém vystoupila v rámci své předvolební kampaně Hillary Clintonová, John Podesta, bývalý tajemník prezidentů Obamy a Clintona napsal na Twitteru, že by bylo dobré se zeptat Hillary na mimozemšťany. Co ho k tomu vedlo?

John Podesta měl přísup k citlivým informacím jako kancléř prezidenta Billa Clintona. Podle svých slov bylo jedním z jeho největších selhání to, že nezabránil úniku informací ohledně UFO. Bill Clinton, ale i Barack Obama byli několikrát vyzýváni aktivisty, aby zveřejnili tajné zprávy o UFO. Obama nechal zveřejnit celý projekt Blue Book, který mapoval tisíce případů UFO. Možná právě to považuje Podesta za své selhání. A také naznačuje, že Clintonová má od svého manžela rovněž informace o existenci mimozemšťanů.

Nebylo by to až tak nic divného. Například prezident Ronald Regan otevřeně mluvil o svých obavách z mimozemské invaze a byl přesvědčen, že ve vesmíru nejsme sami. Je možné, že k tomuto přesvědčení došel na základě tajných vojenských zpráv. On jediný k nim totiž měl přístup. Někteří aktivisté už nyní vyžadují po prezidentských kandidátech slib, že pokud budou zvoleni, odtajní veškeré zprávy o UFO a tajných vojenských programech. Zatím na jejich výzvy nikdo neodpověděl. 

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

12. 10. 2015 | 15:30

Zavří­t reklamu