Jak mít šťastné manželství a spoustu peněz?

Jak mít šťastné manželství a spoustu peněz? | zdroj: littlethings.com


Jak mít šťastné manželství a spoustu peněz? Čtěte tento příběh

TÉMATA: příéběhy | lidé

user-avatar

Tomáš Chalupa

6. 01. 2017 | 11:30

Byl jeden muž a jedna žena a ti byli manželé dohromady padesát let. Když už byli staří, manžel zjistil, že jeho žena má doma ukrytých 95 000 dolarů. Kde se peníze vzaly?

Peníze byly ukryté v krabici, kterou měla žena na skříni. Manžel o krabici věděl, ale nikdy se nezeptal, co v ní je. Jenže žena onemocněla a když byla v nemocnici, rozhodla se, že je čas jít s pravdou ven. Zavolala manžela a řekla mu, že mu chce říct, co v té krabici je. Řekla mu, ať jí přinese s sebou do nemocnice. Tam se do ní společně podívali. Manžel byl v šoku. V krabici byla hromada peněz a dvě malé pletené panenky. 

"Co to má být," zeptal se muž.

A žena mu vysvětlila. "Když jsem se vdávala, moje matka mi řekla, že recept na šťastné manželství je se nikdy nehádat. A když budu na tebe naštvaná, tak místo abych se s tebou hádala, mám se někam zavřít a uplést panenku."

Muž se na ní díval a pak si to uvědomil. V krabici jsou jen dvě panenky. Za celá ta dlouhá léta se jeho žena jen dvakrát na něj zlobila a místo aby se s ním hádala, vyrobila panenku. Muž byl dojat téměř až k slzám. A pak se zeptal: "A co ty peníze, ty jsou odkud?"

"Ale drahý, ty jsem přece vydělala prodejem všech těch panenek...."

user-avatar

Tomáš Chalupa

6. 01. 2017 | 11:30

Zavří­t reklamu