válkaČeskoslovenskoobjevy

Groot z běloruské nemocnice: Muži se zapíchl kmen přímo do ramene

Groot z běloruské nemocnice: Muži se zapíchl kmen přímo do ramene
Zdroj: mirror.co.uk
+ 1 fotka+ 2 fotky

S kuriózním zraněním skončil na sále šestatřicetiletý Bělorus Ivan Krasouski. Během letu na paratriku havaroval a napíchl se přímo na strom.

Simona Knotkova 18. prosince 2018

Tohle mohla být velká tragédie. Nakonec ale havárie běloruského pilota skončila „jenom“ širokou větví zapíchnutou do ramene. A zatímco jiný člověk by se při pohledu na kus dřeva v těle asi zhroutil, Ivan Krasouski si po příchodu do nemocnice stačil ještě zavtipkovat. „Jsem Groot,“ sdělil doktorům. Narážel tak na marvelovského stromového hrdinu, který s ostatními strážci pomáhá chránit galaxii.

„Říkal jsem si: ‚Nic mě nebolí, je to v pohodě.‘ Postavil jsem se, dal se do kroku a pak… Něco mě tahalo zpátky. Ohlédl jsem se za sebe a uviděl velkou kládu. Trčela přímo z mého ramene. Bylo to jako za časů středověku, kdy lidi napíchávali na kůl,“ popsal Krasouski nehodu.

Po pádu za ním přijel kamarád, který ho ze stromu vyprostil pomocí motorové pily. Sanitkou byl muž poté převezen do nemocnice.

„Přišla se na mě podívat spousta lidí. Chtěl jsem, aby mi tu větev dali pryč, ale ťukali si na čelo, jestli jsem normální, že bych vykrvácel. Tak jsem musel jít do sanitky s kládou v rameně.“

Máte-li odvahu, v naší galerii si prohlédněte drastické fotky ze sálu, s jejichž zveřejněním souhlasil sám Krasouski.

Další články

Zavří­t reklamu