válkaČeskoslovenskoobjevy

Galerie plná radosti: Pár se pro zásnubní album vyfotil i se svým prasátkem

Galerie plná radosti: Pár se pro zásnubní album vyfotil i se svým prasátkem
Zdroj: mashable.com
+ 4 fotky+ 5 fotek

Američanka Kristin Hartness si odjakživa přála pořídit miniprasátko. Jednou konečně odpověděla na inzerát, který jí sliboval zvíře nepřesahující jedenáct kilogramů. Jak ale vepřík Ziggy pomalu rostl, kilogramů nabral více jako sto třináct, a ukázalo se, že se vlastně vůbec nejedná o miniprasátko.

Simona Knotkova 1. května 2016

To už byly Ziggy a Kristin ale nerozlučná dvojka. „Zamilovala jsem se do něj hned během předávání na letišti,“ vzpomíná žena.

O pár let později poznala svého budoucího snoubence Jaye Yontze. Zprvu byl mezi ním a domácím mazlíčkem napjatý vztah. „Myslel si, že Ziggy je roztomilý, ale neměl ani ponětí, kolik práce péče o něho stojí. Po několika měsících se z nich ale stali nejlepší přátelé.“

Později se partneři společně se Ziggym vydali na cestu v obytném přívěsu napříč Amerikou. Není poté asi žádným překvapením, že prasátko nevynechalo ani focení, které pár podnikl v rámci zásnub. „Ať jsme se hnuli kamkoliv, Ziggy vzbuzoval pozornost. Je to hvězda od narození,“ řekl autor snímků Brian Smyer.

Podle Kristin se Ziggy pochopitelně objeví i na svatbě samotné. „Všechno, co děláme, se týká i jeho. Včetně svatby. Bez něho by nikdy neproběhla,“ upozorňuje mladá dvojice.

Další články

Zavří­t reklamu