válkaČeskoslovenskoobjevy

Extra náramek pro kutily: odteď můžete nosit 25 nástrojů na zápěstí!

+ 2 fotky+ 3 fotky

Aby se kutilové nemuseli všude tahat s bednou s nářadím, vymyslela firma Leatherman multifunkční náramek, který obsahuje 25 různých nástrojů a váží jen pouhých 168 gramů! Jde tak o zcela unikátní koncept multifunkčního nářadí, který poprvé v historii slouží zároveň i jako módní doplněk.

Ivanhoe 21. srpna 2015

Nápad na náramek Leatherman Tread se zrodil v hlavě samotného prezidenta firmy Bena Rivery poté, co ho vykázali od vchodu do Disneylandu, protože měl v kapse klasický multitool Leatherman Skeletool. Od toho okamžiku začal se svými inženýry usilovně pracovat na nástroji, který by mohl mít s sebou nejen v Disneylandu, ale který by si mohl vzít dokonce i na palubu letadla. Vznikl tak elegantní náramek z nerezové oceli, do kterého se podařilo chytře zabudovat 25 nástrojů, jako různé typy šroubováků, klíčů, otvíráků a jiných užitečných pomocníků. Nástroje jsou spojeny do náramku pevnými spoji a jsou vzájemně vyměnitelné. I když jsou miniaturní, výrobce tvrdí, že jsou funkční a velmi snadno se s nimi manipuluje.

Náramek s nářadím

Náramek s nářadím

Tento nápad jistě ocení nejen kutilové, ale také turisté, cyklisti, trampové… zkrátka všichni ti, kdo jsou na cestách, daleko od domova a občas by potřebovali něco otevřít, vypáčit, rozšroubovat, ucviknout či poopravit. Díky svému designu, připomínajícímu kovový pásek od hodinek, si ale Leatherman Tread můžou klidně navléct na ruku i manažeři firem, aby dali světu najevo, že jsou nejen chytří, ale i náramně zruční.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu