válkaČeskoslovenskoobjevy

Exšéf CIA věří na mimozemšťany, myslet si opak je prý „arogantní“

Exšéf CIA věří na mimozemšťany, myslet si opak je prý „arogantní“
Zdroj: Pixabay
+ 16 fotek+ 17 fotek

Poslední dobou se vícero vlivných osobností vyjádřilo k možnosti existence mimozemského života. Nejprve bývalý šéf izraelského vesmírného programu prof. Efraim Eshed opakovaně uvedl, že mimozemšťané nás požádali, abychom o nich zatím neinformovali, protože lidstvo není připraveno. Nyní bývalý šéf CIA John Brannan prohlásil, že by „bylo arogantní si myslet, že mimozemšťané neexistují“.

Tomáš Chalupa 29. června 2021

Rovněž se vyjádřil v tom smyslu, že bychom měli zkoumat nahrávky údajných UFO pořízených vojenskými piloty s otevřenou myslí. „Měl jsem možnost shlédnout některé tyto záznamy a je to opravdu na pozvednutí obočí, co jsem tam viděl.“ Podle něj je nutné shromáždit ke každému takovému pozorování maximum vědeckých dat, zapojit nejrůznější experty a technologie, aby bylo možné najít vysvětlení daného fenoménu. Rozhovor s novinářem Tylerem Cowenem pak uzavřel právě onou větou, že „by bylo velmi arogantní domnívat se, že jsme ve vesmíru sami.“

Thumbnail # Kvantový fyzik tvrdí, že jej navštívili mimozemšťané
Mohlo by Vás zajímat:

Kvantový fyzik tvrdí, že jej navštívili mimozemšťané

Posledním do party, kdo se v poslední době vyjádřil k mimozemšťanům, byl bývalý senátor Harry Reid. Ten nejen věří na mimozemské civilizace, ale dokonce je přesvědčen, že jsme (a v minulosti jsme mnohokrát byli) navštěvováni mimozemšťany. Podle svých slov vždy podporoval všechny aktivity vedoucí k hledání mimozemského života a rovněž prý apeloval na politiky, aby hledání mimozemšťanů brali vážně. Na všech zmíněných rozhovorech je zajímavá jedna věc – všechno jsou to bývalí politici, tedy lidé mimo aktivní exekutivní role. Je otázkou, zda by takto otevřeně mluvili, pokud by byli ve svých úřadech, protože většina aktivních politiků či šéfů úřadů se ve svých vyjádřeních drží zpátky a své pravé názory začnou vyjevovat, až když jsou v důchodu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu