válkaČeskoslovenskoobjevy

Dvaadevadesátiletý muž zpívá své umírající ženě jejich osudovou písničku

Dvaadevadesátiletý muž zpívá své umírající ženě jejich osudovou písničku
Zdroj: facebook.com

Můžeme vás ubezpečit, že tohle video zachycuje jednu z nejdojemnějších chvilek, jaké jste kdy viděli. Na internet ho umístila Erin Solari, protože měla pocit, že by láska mezi jejími prarodiči, kteří jsou svoji dlouhých 73 let, mohla mnoho lidí inspirovat. Nahrávka zachycuje dvaadevadesátiletého Howarda, kterak v hospicu zpívá své o rok starší ženě Lauře během jejích posledních chvilek na tomto světě...

Crazy Eyes 5. května 2016

„Ten krásný okamžik začal ve chvíli, kdy babička zaslechla dědečka přijít do pokoje a požádala ho, jestli by ji obejmul. Děda už nemohl přijít po vlastních nohou, okamžitě ale popojel na svém kolečkovém křesle, aby jí přání splnil,“ popisuje Erin. A pak Howard za pomoci druhé vnučky své milované manželce odzpíval celou píseň „You’ll Never Know“ od Rosemary Clooney a Harryho Jamese. A ačkoliv byla Laura v tu chvíli už téměř slepá, ani na chvíli se jí nepřestal zamilovaně dívat do očí.

A proč práve tento song? To je teprve ten pravý útok na vaše slzné kanálky… Když totiž kdysi Howard odcházel bojovat do 2. světové války, právě tuto písničku mu tehdy Laura zpívala. Stal se z ní během let takový rodinný evergreen, který musel zaznít na každé oslavě a dokonce i při padesátiletém výročí svatby, kdy prarodiče Erin obnovili své sliby.

Podívejte se i vy na video, které už pohnulo i těmi největšími cyniky. Takhle totiž vypadá pravá láska!

Další články

Zavří­t reklamu