válkaČeskoslovenskoobjevy

Důvod rozvodu: posedlost démonem

Důvod rozvodu: posedlost démonem

Soud v Miláně řešil zapeklitý případ. Jistý muž se zde domáhal rozvodu se svou ženou. Důvodem bylo, že se dopouštěla nevysvětlitelného chování. Naštěstí byl tomuto chování přítomen i mnich z řádu kapucínů, který dosvědčil, že žena mimo jiné levitovala a házela v kostele lavicemi.

Tomáš Chalupa 3. dubna 2021

Žena byla u soudu zjevně velmi rozrušená. Prodělala v minulosti několik psychologických vyšetření a také prošla exorcismem. Nic z toho jí nijak nepomohlo a soud povolil rozvod.

Není to zdaleka první případ, kdy soud musel řešit posedlost démonem. V roce 2014 soud v Dubaji umožnil muži rozvod, protože jeho ženu posedl Jinn, druh inteligentního démona z arabských legend, který podle soudu ovládal každý její pohyb. Jak došel k tomu, že jeho žena je posedlá? Prý měl nedostatek sexu, a tak se šel pobavit s rodiči své ženy, že mu jeho partnerka v tomto nevyhovuje. A oni mu řekli, že je to proto, že ji posedl Jinn. Muž se zhrozil, protože to znamenalo, že žena je posedlá Jinnem už roky. Mnohem raději by viděl, kdyby byla posedlá sexem.

Také ve Spojených státech, konkrétně ve Folkstone, řešil soud v roce 2000 žádost o rozvod, protože žena byla posedlá jakýmsi stínovým démonem. Kováře Erica Londona jednou v noci probudil křik jeho manželky. Ta křičela hrůzou, protože v jejich ložnici se pohybovala jakási osoba. London vzal pušku a chtěl po ní vystřelit, ale postava zmizela. Od té doby se chování jeho ženy změnilo. Prohlásila, že ho nemiluje a prý se ho dokonce pokusila zabít. Manželství skutečně skončilo rozvodem a London je přesvědčen, že jeho ženu posedl tento stínový démon. Potvrdilo se to, když se jeho žena rok po rozvodu chtěla vrátit domů. London to odmítl a viděl, jak přímo z jejícho obličeje vystoupil onen démon a po chvíli zase sestoupil do jejího těla. No tohle byste doma vážně mít nechtěli. Bohužel ani exorcismus v těchto případech příliš nepomáhá.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu