Bashar opět promlouvá k pozemšťanům.

Bashar opět promlouvá k pozemšťanům. | zdroj: bigbangmedia.cz


Druhé poselství od vesmířana Bashara: Všechny pravdy jsou pravdivé

TÉMATA: bashar | film | mimozemšťané | darryl anka

user-avatar

Tomáš Chalupa

10. 10. 2016 | 13:30

Multidimenzionální vesmírná bytost Bashar promlouvá skrze médium Darryla Anku k lidstvu. Už jsme vám přinesli jeho první poselství, nyní vám přinášíme druhé. Je to zpráva pro lidstvo od zástupce mimozemské rasy, která je daleko vyspělejší než naše. A naštěstí to s námi myslí dobře a je na naší straně.

Jsme zde, abychom s vámi občas prodiskutovali to, co se může jevit jako nová informace; ale nikdy ne způsobem, při němž by jakýmkoli způsobem, v jakékoli podobě či formě byl jakýkoli hodnotový žebříček nebo přístup označen, povýšen či podpořen jako oprávněnější než jiné hodnotové žebříčky nebo přístupy.  Musíte pochopit základní věc, a to, že všechny pravdy jsou pravdivé a pravda je souhrnem všech pravd. Některé myšlenky mohou snad ve vaší každodenní realitě vykazovat o něco větší účinnost, zatímco jiné myšlenky nemusí nutně vykazovat takovou pravděpodobnost manifestace, ale vaše realita se den ode dne mění. 

Jak mnozí z vás víte, existuje mnoho různých druhů objevů, mnoho různých druhů realizací a myšlenek, otevírají se nová pole uvědomění, nová chápání vašeho vědomí, a proto se vaše realita, vaše fyzická materiální realita bude postupně mnohem více kluzká, jak říkáte, prostor a čas nad vámi ztrácí moc, protože vy sami jste stvořiteli prostoru a času; vy jste stvořiteli fyzické reality, v níž – jak se domníváte – existujete.  A tím, jak změníte své chápání sebe sama, jak přesáhnete názor, že jste pouhé fyzické subjekty a prozkoumáte další sféry vědomí a další úrovně vědomí uvnitř sebe sama, pak se rovněž vaše fyziologická realita stane rozšířenou, nejasnou, tak fluidní, tak proměněnou a přechodnou, a zajisté nebude žádným překvapením, že v této době transmutačního objevování svého vědomí začnete ve své společnosti spatřovat odrazy transmutační vědy.  Vše, co děláte, vše, co tvoříte, každý počin – ať už vědecký, ekonomický, společenský i jiný – kterého se budete účastnit, vždy bude odrážet to, kam jste se dostali ve svém chápání a vztahu k vašemu vlastnímu vědomí. 

Při všech našich diskusích musíte mít prostě na vědomí, že vaše vnější fyzická realita není vnější, ale že je vnitřní, je v každém daném momentě pouhým vaším odrazem, individuálně nebo kolektivně.  Takže pokud při pohledu na svou vnější fyzickou realitu najdete věci, které byste raději změnili, pak jediné, co musíte udělat, je, změnit nějak sebe, a shledáte, že ke změně dojde neomylně a snadno.  A veškeré vaše myšlenky či objevy, jakkoli mohou být vědecky či jinak zveličeny, budou výsledkem změny toho, jak vidíte sebe sama a co považujete v rámci své dimenze zkušenosti za možné.  

Více se o Basharovi i jeho poselstvích, stejně jako o channelerovi Darrylu Ankovi dozvíte už tento týden 14. října ve Velkém sálu Lucerny v Praze, kde proběhne světová premiéra filmu First Contact a Bashar promluví naživo skrze Darryla Anku s novináři. Bude to mimořádný zážitek. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

10. 10. 2016 | 13:30

Zavří­t reklamu