válkaČeskoslovenskoobjevy

Drogový dealer nešel 34 dnů na záchod, drží světový rekord

Drogový dealer nešel 34 dnů na záchod, drží světový rekord
Zdroj: kokolife.ng

Drogový dealer Lamarr Chambers, zadržený policií v Harlow, možná trhnul světový rekord. Celých 34 dní nešel na záchod, aby v jeho exkrementech policisté nenašli důkazy svědčící o jeho kriminální činnosti.

Tomáš Chalupa 5. března 2018

Chambers byl zatčen 17. ledna, když nezastavil své auto na znamení policejní hlídky. Místo toho šlápl na plyn a začal ujíždět. To známe i z České republiky. Policie jeho vůz pronásledovala a už při jízdě si všimli zástupci zákona, že Chambers za volantem cosi jí. Když ho policisté konečně zastavili a vytáhli z auta, tvrdil jim, že se cpal smaženým kuřetem.

Policisté ale předpokládali, že spíše snědl veškerý kokain, crack a heroin, který měl v autě a který se chystal prodat. Postup je v takových situacích jednoduchý. Zadržený se umístí do cely předběžného zadržení a počká se, až vykoná potřebu. Pak se provede rozbor a většinou se tam najde vše, co policie hledá. Ovšem Chambers ani po dvou dnech v base na záchod nešel.

Státní zástupce nařídila prodloužení vazby, ale ani to nepomohlo. Chambers nejprve konzumoval pouze müsli tyčinky, pak přešel na ovoce a také prý snědl rybu, kterou mu donesla jeho matka. Ani po 33 dnech ale nešel na záchod, což v oficiálním záznamu potvrdila i návladní Kathy Wilsonová. „Pan Chambers nebyl na toaletě po celých 33 dní,“ stojí v hlášení.

V tomto stavu byl předveden před soud, kde bylo konstatováno, že veškeré důkazy jsou stále v těle obžalovaného, protože dosud nevykonal potřebu. Policie dokonce v průběhu jeho zadržení používala hashtag #PooWatch, kde informovala, že Chambers stále nebyl na toaletě. Po 23 dnech s informováním přestala s tím, že není o čem informovat.

Chambers je v policejních statistikách veden jako rekordman v této podivné disciplíně, alespoň co se Velké Británie týče. Předchozí rekordman vydržel „pouhých“ 23 dní. Poslední informace od zadrženého Lamarra byla, že raději zemře, než by se na policii „vy..al“.

Případ zatím stále není u konce. Obhájce argumentuje, že klientův život je v ohrožení a každý další den se riziko zvyšuje. Navíc argumentoval, že klient nemá na vykonání potřeby soukromí, jelikož je neustále sledován policií. Ale ani to soudce neobměkčilo, nadále trvá na vazbě a stejně tak odmítl ukončit případ pro nedostatek důkazů. Případ pokračuje a světová média budou o dalším vývoji jistě informovat.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu