válkaČeskoslovenskoobjevy

Divoké večírky, zdemolované pokoje, šňupaní mravenců: 11 nejšílenějších rock’n’rollových historek

Divoké večírky, zdemolované pokoje, šňupaní mravenců: 11 nejšílenějších rock’n’rollových historek
Zdroj: allthatsinteresting.com
+ 7 fotek+ 8 fotek

Rockový svět, to jsou taky kvanta šílených historek, kterým se nám, běžným smrtelníkům, mnohdy ani nechce věřit. Na výběr deseti z nich se podívejte v našem článku.

Simona Knotkova 12. prosince 2018

Destrukce Led Zeppelin

Led Zeppelin se uměli rozjet. V roce 1969 je kvůli tomu dokonce vyhodili z hotelu Edgewater a v Seattlu se stali nežádoucími osobami. Britské muzikanty však nemohl nějaký zákaz zastavit. V roce 1977 pronikli do amerického státu pod falešnými jmény znovu a zanechali za sebou ještě větší spoušť. Mimo jiné se jim údajně podařilo vyhodit z okna pět televizních obrazovek, které skončily v Pugetově zálivu.

Turista Gene Simmons

Basák skupiny Kiss Gene Simmons byl pověstný svou láskou k ženám. Za roky se mu jich v posteli vystřídaly čtyři tisícovky a Simmons si prý od 70. let vedl album s jejich fotkami. Sám sebe označil jako „turistu“.

Ozzy Osbourne a mravenci

Co dělat, když dojde kokain? Ozzy Osbourne to během turné s Mötley Crüe v roce 1984 vyřešil lajnou živých mravenců. Aspoň to tvrdí basák Mötley Crüe Nikki Sixx. Sám Ozzy si na údajný incident už nepamatuje.

Praktický Rod Stewart

Poněkud jiné problémy musel svého času řešit Rod Stewart. Ten o kokain sice neměl nouzi, ale bál se, že mu pravidelné šňupání poškodí nosní dírky. Řešení? Užíval ho análně!

Nesmrtelný Nikki Sixx

Jedním z největších rock’n’rollových divočáků byl bezesporu Nikki Sixx. Před Štědrým dnem roku 1987 to natolik přehnal s heroinem, že byl dvě minuty prohlášen za mrtvého. Oživit se ho dýcháním z úst do úst pokoušela přítelkyně Slashe. Po transportu do nemocnice byl na další den propuštěn a můžete hádat, co jako první udělal – šel si dát hned další dávku.

Veselý řidič Keith Moon

Bubeník The Who Keith Moon rád ničil hotelový majetek. Kvůli němu měla kapela zakázaný vstup do Holiday Inn po celém světě. Jenom výčet jeho kousků by stačil na samostatný článek. Na oslavě svých 21. narozenin v roce 1967 se mu kupříkladu podařilo vjet Rolls Roycem do hotelového bazénu v Michiganu.

Estét David Lee Roth

Frontman Van Halen David Lee Roth si potrpěl na groupies, ale ne je tak ledajaké. Své roadies pověřil úkolem, aby v místě jejich koncertu pokaždé našli ty nejexkluzivnější. Dostávali za to příplatky v podobě stovky dolarů.

Synovská láska Keitha Richardse

Keith Richards prý vyšňupal popel svého zesnulého otce. Jeho manažer toto tvrzení později označil za vtip, ale Richards tuto historku opakuje dodnes a stojí si za její věrohodností.

Rošťák Marilyn Manson

Marilyn Manson si se svými spoluhráči užíval bitvy, během kterých na sebe házeli jídlo. Při jedné takové se jim podařilo zapálit hotelový pokoj v newyorském Sheraton Hotel. Pobyt se jim tak prodražil na více jak 570 tisíc korun.

Slashovy vize

Bývalý kytarista Guns N‘ Roses Slash se v roce 1989 natolik zfetoval, že si myslel, že ho pronásleduje mimozemšťan z filmu Predátor. Celý nahý prorazil skleněné dveře v arizonském hotelu a tamní pokojskou použil jako štít před útokem domnělého vetřelce.

Billy Idol proti thajské armádě

Během třítýdenního pobytu v thajském penthousu pořádal Billy Idol hodně divoké párty. Hotelový personál mu za způsobené škody naúčtoval pokutu v částce více jak 3 milionů korun. Muzikant však odmítal apartmán opustit, a tak na něj Thajci museli násilím. Nejprve byl střelen šipkou se silným sedativem, následně jej na nosítkách odvedli thajští vojáci.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu