válkaČeskoslovenskoobjevy

Přelomová reality show: Discovery vyzvalo šest odvážlivců, aby zdolali šest smrtících terénů

Přelomová reality show: Discovery vyzvalo šest odvážlivců, aby zdolali šest smrtících terénů
Zdroj: discovery.com

Hluboko v Jižní Americe se na 2 000mílovém úseku mezi Chile a Argentinou nachází největší výzva pro survivalisty – Kolo smrti. Najdete na něm šest jedinečných klimatických podmínek, včetně zmrzlých pustin, rozpálených pouští, vlhké džungle a vyprahlých hor. Jednotlivá extrémní prostředí vyžadují odlišné dovednosti potřebné k přežití ve volné přírodě.

Redakce Extrastory.cz 6. března 2017

Novou dobrodružnou reality show nazvanou Kolo: Hry o přežití přináší na obrazovky Discovery Channel. Seriál vystaví šest odvážlivců náročným podmínkám šesti různých extrémních terénů Jižní Ameriky. S každým otočením kola jsou survivalisti vhozeni do nové odlehlé oblasti a vystaveni různým povětrnostním vlivům na planetě, ať už v mrazivé tundře, uprostřed nejdrsnějších pohoří nebo v nevyzpytatelném deštném pralese.

Na pokraji přežití.

Na pokraji přežití.

Soutěžící netuší, kdy nebo proč se kolo obrátí. Neví ani, že jejich úděl na každém místě určuje rotace měsíce. Vybaveni pouze batohem poslední záchrany a SOS zařízením, které mohou kdykoli použít k ukončení výzvy nebo k volání o pomoc, si musí ke svému přežití zajistit jídlo, vodu i přístřešek. A když se kolo opět otočí, ocitnou se v naprosto novém prostředí, nuceni použít zase jiné dovednosti k vlastnímu přežití.

Uprostřed nejdrsnějších pohoří

Uprostřed nejdrsnějších pohoří

První díl pořadu Kolo: Hry o přežití odvysílá Discovery Channel v neděli 19. března 2017 ve 22:00.

Je to ultimátní životní výzva: přežít ne jedno, ale šest smrtících prostředí v průběhu 60 dnů. Mezi účastníky nenajdeme typické experty na přežití, ale běžné smrtelníky, kteří chtějí překonat sami sebe. Kolo je mechanismus, který odráží lunární kalendář. Toho si ale účastníci nejsou vědomi. Vždy s novou fází měsíce se ciferník otočí a pošle každého do další ekozóny. Zbývající čas v každé lokalitě vidí pouze diváci, soutěžící jsou tak ponecháni v agónii nevědomí a očekávání, kdy se soukolí zase pohne. Ponecháni napospas kolu čekají, kdy je další rotace bez varování přenese do další drastické reality. Najdou v sobě dost sil a schopností tohle vydržet? Nebo je tahle výzva jednoduše nepřekonatelná? Sledujte boj člověka s živly a odhadněte mentální odolnost účastníků při zdolávání nástrah Kola: Her o přežití.

Survivalisté si musí ke svému přežití zajistit jídlo, vodu i přístřešek.

Survivalisté si musí ke svému přežití zajistit jídlo, vodu i přístřešek.

O přežití budou bojovat:

Luke Soderling – 35 let, instalatér a střelecký instruktor z Minnesoty. Zkušený lovec a skvělý střelec, který aktivně tráví většinu svého volného času v přírodě a divočině, ať už sám nebo se svými syny. Zvítězil v boji s rakovinou štítné žlázy, vyhraje také souboj s Kolem?

Luke Soderling

Luke Soderling

Shon Joyner – 33 let, obchodník z Indianapolis. V 18 letech se rozhodl postavit se vlastní smůle a svým slabostem a dal se k námořnictvu. V Iráku absolvoval extrémní vzdálenosti s polovinou vlastní hmotnosti na zádech. Pomůže mu armádní dril a celoživotní sportovní průprava pokořit Kolo?

Shon Joyner

Shon Joyner

Kat Dellinger – 39 let, sestra anesteziologie ze Severní Karoliny. Energická a úspěšná supermatka, která bez doprovodu prochodila velkou část Apalačských hor, kde také tábořila. Skrývá v sobě netušené schopnosti a zkušenosti, dokáže její udržovaný vzhled oklamat i nástrahy Kola?

Kat Dellinger

Kat Dellinger

Adam Kimble – 29 let, profesionální ultra-běžec, řečník a coach z Illinois. Jako skutečný Forrest Gump přeběhl celé spojené státy. Tělem i duší dobrodruh, který s manželkou během jednoho roku procestoval celý svět. Bude jeho kondice a trampařská minulost stačit na záludné Kolo?

Adam Kimble

Adam Kimble

Josh Morin – 23 let, marketing manager a zakladatel vlastní humanitární společnosti z Montany. Zranění zad sice překazilo jeho olympijský sen reprezentovat USA ve wrestlingu, nezlomilo to však jeho vůli žít naplno. Ač nejmladší účastník z celé šestice, umí sbalit svůj život do batohu a vydat se úplně sám do divočiny. Dokáže sobě i ostatním, že ho nezlomí ani Kolo?

Josh Morin.

Josh Morin.

Lindsay Phenix – 25 let, fitness modelka a masážní terapeutka z Kalifornie. Pochází z vojenské rodiny, žila v šesti zemích světa, ale díky modelingu jich procestovala padesát. Tato nebojácná dcera preppera a triatlonistka s bohatými loveckými, rybářskými zkušenostmi trampa se prý nikdy nevzdává. Bude to platit i v šesti extrémních lokalitách vybraných Kolem?

Lindsay Phenix

Lindsay Phenix

Další články

Zavří­t reklamu