válkaČeskoslovenskoobjevy

Desperados High Jump budou letos po sedmnácté, opět v lomu v Hřiměždicích

Závod v jednom z nejatraktivnějších extrémních sportů, účast předních světových skokanů, nadupaný doprovodný program, koncerty a DJové až do rána, to je již tradiční akce léta Desperados High Jump 2016. Letošní ročník otevřeného mistrovství České republiky v high divingu, tedy skocích do vody v otevřené přírodě, proběhne v prostředí žulového lomu v Hřiměždicích u Příbrami od 5. do 6. srpna 2016.

Tomáš Chalupa 11. července 2016

Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední evropští i světoví skokani a skokanky. Proto se fanoušci nejen extrémních sportů mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Do Hřiměždic opět zavítá i početná skupina tzv. spashdiverů z Německa, kteří se postarají o velkou a nenapodobitelnou show ve skoku stylových placáků. Například v minulém roce se jeden ze zástupců splashdiverů postaral o světový rekord ve skoku placáku z 25 metrové výšky.

Návštěvníci Desperados High Jumpu se mohou těšit také na bohatý doprovodný program složený z volnočasových aktivit i dalších exhibic profesionálních zástupců extrémních sportovců. Nebude také chybět několik hudebních pódií, na kterých se představí přední české hudební skupiny a DJové. V tuto chvíli probíhá také jednání a zajišťování zahraničních headlinerů hudebního programu, který bude pořadatelem akce zveřejněn v blízké době.

Vstupenky na Desperados High Jump, který se letos koná v termínu od 5. do 6. srpna 2016, lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 500 Kč, a to až do konce 14. června. Poté se cena zvyšuje na 700 Kč.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu