Návod k použití: Popel nebožtíka dáte do pouzdra, pouzdro dáte do vibrátoru, vibrátor dáte ... ne nebudeme raději pokračovat.

Návod k použití: Popel nebožtíka dáte do pouzdra, pouzdro dáte do vibrátoru, vibrátor dáte ... ne nebudeme raději pokračovat. | zdroj: boredpanda.com


Designér navrhl vibrátor, do kterého se dá uložit popel nebožtíka

TÉMATA: design | vynálezy

user-avatar

Tomáš Chalupa

1. 05. 2015 | 08:30

Mark Sturkeboom je holandský designér, který přišel s kontroverzním projektem, tedy přesněji s vibrátorem. Je to krásný vibrátor, je skleněný, průhledný a uvnitř je kapsle, která pojme 21 gramů popela. Přesně tolik váží údajně lidská duše. Vibrátor je uložen v kufříku společně s parfémem a držátkem na snubní prsten. Pouzdro s popelem se nemusí jen dávat do vibrátoru, ale také se může nosit jako šperk kolem krku. Zkrátka vše je uděláno maximálně esteticky a s citem, a jak říká sám autor, jde o to, aby mohla žena prožít hezké chvíle i po smrti svého druha. Jenže komentáře pod obrázky se jen hemží slovy jako "trapné", "nechutné", "nekrofilní". Možná nejvýstižnější je ale toto konstatování: "Tohle žádná žena nikdy chtít nebude. Je vidět, že to vymýšlel chlap."

user-avatar

Tomáš Chalupa

1. 05. 2015 | 08:30

Zavří­t reklamu