válkaČeskoslovenskoobjevy

Deaktivují mimozemšťané lidské nukleární zbraně? Prý se to už stalo

Deaktivují mimozemšťané lidské nukleární zbraně? Prý se to už stalo

Existují záznamy o nevysvětlitelných selháních nukleárních zbraňových systémů. Nyní se objevily informace, že by za těmito jevy mohli stát mimozemšťané.

Tomáš Chalupa 18. listopadu 2014

Ufolog Robert Hastings, tvrdí, že v průběhu minulých desetiletí došlo k mnoha kontaktům mimozemských entit s lidskými strategickými zbraněmi hromadného ničení, především nukleárními raketami. „Existují četné případy, kdy došlo k podivným selháním jaderných raket a současně byly nad těmito základnami pozorovány létající objekty, které označujeme jako UFO,“ říká doslova Hastings.

Mimozemšťané nemají rádi lidské rakety

Mimozemšťané nemají rádi lidské rakety

Jeden z těchto případů se měl stát na letecké základně Minot v Severní Dakotě v roce 1966. Nad základnou se vznášelo podivné, mnoha barvami zářící těleso, které bylo pozorováno také na třech radarech umístěných na Minotu. Speciální tým, který měl situaci objasnit, potvrdil, že těleso se nad základnou vznáší, a dokonce tvrdil, že objekty byly dva. Jedno z nich prý opakovaně přistálo asi 15 mil od základny. Když se k objektu blížili, bylo s nimi přerušeno radiové spojení. Než na místo dorazili, záře zmizela a UFO odletělo. Incident trval 4 hodiny a byl zaznamenán na dalších třech základnách. Všechny byly vybaveny sily pro odpalování jaderných hlavic, které by v tu dobu nemohly být kvůli náhlým poruchám odpáleny.

Základna Minot, kde mimozemšťané údajně také zasáhli

Základna Minot, kde mimozemšťané údajně také zasáhli

Další případ se stal v roce 1967 na základně Malstrom v Montaně. I zde se objevilo UFO, které se pohybovalo velmi blízko základny. Na Malstromu uvědomili o přítomnosti neznámého stroje důstojníky v čele s plukovníkem Robertem Salasem. Ti s překvapením zjistili, že jaderné hlavice na základně byly z ničeho nic uvedeny do No-Go módu, tedy že nemohou být odpáleny, což není běžný postup. Rakety jsou vždy připraveny k odpálení. Podobný scénář se opakoval na dalších dvou odpalovacích zařízeních poblíž. Celá záležitost vzbudila velký rozruch až v roce 2010, kdy personál ze základny Malstrom včetně plukovníka Salase vystoupil v televizi na tiskové konferenci. Zde potvrdili, že je zřejmá spojitost mezi létajícím objektem a tím, že nukleární zbraně byly deaktivovány.

Robert Salas v televizi

Robert Salas v televizi

Podle Hasitngse jsou podobné záznamy také v nově otevřených ruských archivech, kde jsou popsány identické situace, které se staly na sovětských raketových základnách. Rovněž prý existují záznamy o tom, že UFO dokonce sestřelilo letící testovací raketu. Samozřejmě lze celou záležitost odkázat do roviny spekulací, nicméně pokud vojáci z jaderné základny vystoupí v televizi, aby sdělili, že jim UFO deaktivovalo jejich rakety, zřejmě vědí, co mluví. Otázka je, co by těmito kroky mimozemšťané sledovali. Po celém světě existují desítky tisíc jaderných hlavic, takže pokud by mimozemšťané chtěli zabránit lidstvu v jejich používání nebo testování, zřejmě by nedělali nic jiného než létali od jedné základny ke druhé.

Další články

Zavří­t reklamu