válkaČeskoslovenskoobjevy

Další odborník se domnívá, že uvnitř naší planety žijí jiné civilizace

Další odborník se domnívá, že uvnitř naší planety žijí jiné civilizace
Zdroj: coasttocoastam.com

Myšlenka, že Země je dutá a uvnitř je obyvatelný prostor, je sice poměrně stará, ale také poměrně bizarní, protože pro ni neexistují prakticky žádné důkazy. Přesto nyní další odborník předpokládá, že uvnitř naší Země je poměrně rušno a žijí tam lidé.

Tomáš Chalupa 19. prosince 2015

David Wilcock je autor mnoha publikací a výzkumník zabývající se starobylými civilizacemi. Podle něj jsou uvnitř Země staré civilizace, které dokonce ovlivňují chod života lidí na povrchu. Podle něj se brzy ukáže, že Země má mnohem více obyvatel, než se původně myslelo.

Prastaré civilizace jsou dnes již velmi vyspělé a dokázaly přetvořit podzemní prostory k pohodlnému životu. Jako světelný zdroj slouží bioluminiscenční bakterie, které dokáží vydávat velké množství světla. Vnitrozemské civilizace tak nepotřebují Slunce, vystačí si s biologickým světlem. Používají vysoce účinné razící stroje, kterými provrtávají zemské podzemí. Občas se jim stane, že se provrtají někam na povrch, ale to není problém, protože všechny vlády o nich vědí a jejich existenci lidem tají. Pokud se s nimi běžní lidé setkají, postupuje se stejně jako v případě UFO, diskreditační kampaní a nejrůznějšími obviněními, že dotyční jsou blázni. Vojenský průmyslový komplex z kontaktů s podzemními civilizacemi těží a získává od nich nové technologie. Nyní se prý ale vztahy zhoršily a převažuje názor, že by podzemní civilizace měly být zničeny.

Tak doufejme, že se podzemšťané a pozemšťané nakonec nějak dohodnou a k válka nedojde. Jinak by hrozilo, že se některá města propadnou do země rovnou na města prastarých civilizací. A to by fakt byl šok nejen kulturní.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu