Poněkud nevšední domácí mazlíček.

Poněkud nevšední domácí mazlíček. | zdroj: earthables.com


Co je zvláštního na tomto teleti? Myslí si o sobě, že je pes!

TÉMATA: zvířata

user-avatar

Simona Knotková

25. 04. 2016 | 08:00

Tele Goliáš bylo od narození velmi slabé a na mléčné farmě se rozhodli, že ho dají k porážce. Rodina z Kalifornie ho ale na poslední chvíli zachránila a vzala si ho k sobě domů. Tam se o něho starali tak dokonale, že si zvíře teď nemyslí, že je kráva, ale pes!

Podle sedmnáctileté Shaylee Hubbsové to ale není zase až taková záhada. Tele totiž vyrůstá po boku tří psů. "Společně se honí a hrají si. Goliáš sleduje, jak psi jí své jídlo a pijí vodu z misek, a opakuje to po nich, dokonce spí v jejich pelíškách. Má taky rád, když ho škrábeme za krkem," říká Shaylee.

Přátelství nezná hranic.

Psi jsou zkrátka jeho nejlepší kamarádi a Goliáš se po jejich způsobu také naučil chodit do domu a relaxovat na pohovce. K tomu se váže i historka, kdy si rodina už myslela, že se jim tele ztratilo.

"Dívali jsme se všude kolem domu a kontrolovali jsme branky, ale nikde po něm nebylo ani stopy. Pak jsme vešli do domu a koho jsme nenašli hovět si na gauči - Goliáše!" vzpomíná dívka. Nález si vyfotila a publikovala na Twitteru, kde se mu dostalo množství lajků.

Tele to má trochu pomýlené, ale je z toho roztomilá podívaná!

Něco takové se denně opravdu nevidí!

 

témata

user-avatar

Simona Knotková

25. 04. 2016 | 08:00

Zavří­t reklamu