Sňatkový podvodník se vydával za těhotnou ženu, nikdo si ničeho nevšiml, dokud nezmizel s penězi.

Sňatkový podvodník se vydával za těhotnou ženu, nikdo si ničeho nevšiml, dokud nezmizel s penězi. | zdroj: odditycentral.com


Čínský sňatkový podvodník předstíral, že je těhotná žena

TÉMATA: čína | krimi

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 06. 2016 | 08:00

Během pouhého jednoho roku dokázal jistý Číňan vylákat peníze z jedenácti mužů. Ti měli za to, že Wang je jejich vytoužená láska. Ano, mysleli si, že je žena.

V posledním případě se zmíněný Číňan  dokonce vydával za těhotnou ženu. Jeho partner jménem Wang se proto rozhodl pro svatbu, podvodník ale jako nevěsta utekl Wangovi hned tři dny po obřadu i se všemi svatebními dary a cennostmi v hodnotě tisíců juanů. Wang se z obavy z ostudy nepokoušel kontaktovat policii. Jenže to udělal jiný muž, kterého podvodník připravil o 31 000 juanů a pak zmizel. I tento nebožák věřil, že se přes internet seznámil s krásnou ženou.

Policisté tedy hledali atraktivní ženu ve věku 27 let a místo toho zjistili, že zatkli muže jménem Miao Sung-tchao. Podařilo se jim to, když ho vylákali do internetové kavárny. V jeho domě našli spoustu ženských šatů a kosmetiky. Dokonce i dámské spodní prádlo. Miao Sung-tchao policistům řekl, že byl vždy velmi fascinován ženským oblečením a že nemá úplně jasno o své sexuální orientaci. Každopádně orientace na peníze je u něj zcela jasná. 

Podvodů na internetu jsou mraky a často v nich ženy lákají z mužů peníze, to není nic výjimečného. Ale aby se muž vydával za těhotnou ženu a dokonce ho přiměl k svatbě, to je opravdový unikát. Zbývá jediná otázka, kterou ostatně položilo mnoho lidí už v diskusi pod článkem: "Jak to spolu dělali?"

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 06. 2016 | 08:00

Zavří­t reklamu