Šaolinský mnich s vrtačkou | zdroj: YouTube


Čínský mistr kung-fu šokuje: nechá si vrtat hlavu elektrickou vrtačkou!

TÉMATA: šaolinští mniši | bojová umění

user-avatar

Tyrion

8. 04. 2015 | 07:45

Ani železná tyč a ocelové oštěpy, ba ani elektrická vrtačka neprorazí kůži čtyřiadvacetiletého šaolinského mnicha z Číny. Ve videu, které koluje po internetu, předvádí sérii neuvěřitelných kousků, aby demonstroval, jak si vytrénoval svoje tělo několikaletým praktikováním bojových umění.

Čao Žuej byl fascinovánván bojovým uměním již jako dítě, takže z domova už v 16 letech utekl a vstoupil do kláštera mezi šaolinské mnichy. Bojovému umění se od nich učil dva roky a poté trénoval kung-fu s dalšími povolanými mistry. Jak tvrdí, teď už je mistrem kung-fu sám.

Jeho údajně nadpřirozené schopnosti z něj udělali v jeho městě rodném městě Mien-ču celebritu. Ačkoli však působí nezranitelně, jako by měl tělo ze železa nebo kamene, přiznává, že již utrpěl během výcviku několikrát zranění. Dokonce si jednou i provrtal dírku do hlavy a nechtěně si sloupl velký kus kůže. „Bylo to docela bolestivé, ale zahojilo se to a já se z této zkušenosti poučil. Teď už to provádím docela často bez jakýchkoli problémů,“ podotkl Čao Žuej. Vrtačkou vydrží vrtat do své hlavy 10 sekund a nanejvýš si způsobí nepatrný škrábanec.

„Věřím, že dokážu učinit své tělo mimořádně pevným,“ říká mnich a prozrazuje na sebe, že dříve býval poměrně nervózní. Postupně však nabyl čím dál většího sebevědomí a sebejistoty a nyní může s klidem i rozbíjet kameny vlastní hlavou. Přesto se najdou i tací, kteří jeho schopnosti předváděné ve videu zpochybňují a považují je za podvod. Nejlépe bude, když si svůj názor utvoříte sami.  

Čao Žuej si klidně nechá vrtat do hlavy.

user-avatar

Tyrion

8. 04. 2015 | 07:45

Zavří­t reklamu