válkaČeskoslovenskoobjevy

Čínský mistr kung-fu šokuje: nechá si vrtat hlavu elektrickou vrtačkou!

Ani železná tyč a ocelové oštěpy, ba ani elektrická vrtačka neprorazí kůži čtyřiadvacetiletého šaolinského mnicha z Číny. Ve videu, které koluje po internetu, předvádí sérii neuvěřitelných kousků, aby demonstroval, jak si vytrénoval svoje tělo několikaletým praktikováním bojových umění.

tyrion 8. dubna 2015

Čao Žuej byl fascinovánván bojovým uměním již jako dítě, takže z domova už v 16 letech utekl a vstoupil do kláštera mezi šaolinské mnichy. Bojovému umění se od nich učil dva roky a poté trénoval kung-fu s dalšími povolanými mistry. Jak tvrdí, teď už je mistrem kung-fu sám.

Jeho údajně nadpřirozené schopnosti z něj udělali v jeho městě rodném městě Mien-ču celebritu. Ačkoli však působí nezranitelně, jako by měl tělo ze železa nebo kamene, přiznává, že již utrpěl během výcviku několikrát zranění. Dokonce si jednou i provrtal dírku do hlavy a nechtěně si sloupl velký kus kůže. „Bylo to docela bolestivé, ale zahojilo se to a já se z této zkušenosti poučil. Teď už to provádím docela často bez jakýchkoli problémů,“ podotkl Čao Žuej. Vrtačkou vydrží vrtat do své hlavy 10 sekund a nanejvýš si způsobí nepatrný škrábanec.

„Věřím, že dokážu učinit své tělo mimořádně pevným,“ říká mnich a prozrazuje na sebe, že dříve býval poměrně nervózní. Postupně však nabyl čím dál většího sebevědomí a sebejistoty a nyní může s klidem i rozbíjet kameny vlastní hlavou. Přesto se najdou i tací, kteří jeho schopnosti předváděné ve videu zpochybňují a považují je za podvod. Nejlépe bude, když si svůj názor utvoříte sami.

Čao Žuej si klidně nechá vrtat do hlavy.

Čao Žuej si klidně nechá vrtat do hlavy.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu