Zkorumpované čínské soudy bohužel nestojí často na straně podvedených manželek. Zhang Yufen proti tomu bojuje netradičními prostředky.

Zkorumpované čínské soudy bohužel nestojí často na straně podvedených manželek. Zhang Yufen proti tomu bojuje netradičními prostředky. | zdroj: odditycentral.com


Číňanku podvedl manžel. Teď se živí lovem nevěrníků a lynčováním milenek

TÉMATA: čína | ženy | nevěra

user-avatar

Simona Knotková

24. 05. 2017 | 11:00

Zhang Yufen opustil na konci 90. let manžel. Zhrzená žena zpracovala traumatický zážitek po svém a pasovala se do role lovce nevěrných manželů a jejich milenek.

Zabiják milenek, Terminátor mimomanželských poměrů nebo Detektiv čínských dam – to jsou jen některé přezdívky, kterými se honosí devětapadesátiletá Zhang Yufen. Patnáct let vede agenturu na odhalování nevěrných manželů, sbírá důkazy pro rozvod a veřejně lynčuje milenky. Na začátku přitom sama byla jednou ze zhrzených manželek.

Na konci 90. let si její muž našel přítelkyni a opustil ji. Neopomněl si při tom s sebou vzít i všechen drahý majetek a vybílit jejich společné konto. Poté, co Zhang překonala nejhorší smutek, začala svého manžela stopovat a sbírat důkazy, které by jí pomohly při rozvodu. Stíhala ho celých pět let, až měla konečně dostatek materiálů proto, aby se úspěšně rozvedla a bývalým mužem byla vyplacena. Mezitím už ale pomáhala i dalším ženám.

Záběry z veřejného lynčování

Svým klientkám účtuje pouze základní výdaje, v jejichž ceně je i lynčování milenky. Hlavně dřív zůstávala policie k podobným sporům apatická a nechávala Zhang, aby dala ženám na veřejnosti co proto. Bití je podle ní důležitá část procesu, jinak si podvedené manželky můžou uhnat zdravotní problémy.

Samotné Zhang už samozřejmě také bylo několikrát vyhrožováno, ale zastavit se rozhodně nehodlá. Ví, že systém rozvodových řízení je v její zemi prohnilý, a proto bude nadále dělat všechno pro to, aby spravedlnost stála na straně podváděných žen.

 

user-avatar

Simona Knotková

24. 05. 2017 | 11:00

Zavří­t reklamu