válkaČeskoslovenskoobjevy

Číňanka chodí od 14 let po plastikách. Nesnese ani nejmenší nedokonalost

Šestkrát operovaný nos, dvakrát oči, třikrát rty, třikrát modulovaný obličej a v neposlední řadě samozřejmě prsní implantáty – to je jen několik příkladů z daleko rozsáhlejšího výčtu zákroků, které třicetiletá Wu Siao-čchen (na sociálních sítích uváděná jako Abby) už podstoupila. Její láska k umělé kráse a chirurgickému skalpelu začala už v pubertálních letech.

Abby bylo tehdy diagnostikováno autoimunitní onemocnění, kvůli kterému musela užívat glukokortikoidy. Jako vedlejší účinek nabrala velké množství váhy. „Necítila jsem se dobře ve svém těle,“ vypráví Abby. Komplex měla především ze svých nohou. Nakonec se jí podařilo přemluvit matku, aby jí ve 14 letech zaplatila liposukci. To byl teprve začátek.

„Po své první plastické operaci jsem se stala štíhlejší a hezčí a všimla jsem si, že k sobě přitahuju pozornost, stejně jako to dělají celebrity. Postupně jsem se přestala starat, co si o tom myslí ostatní. Zákroky se pro mě staly závislostí.“

Žena má za sebou už i několik zpackaných zákroků. Ani to ji ale nepřimělo změnit názor na plastické operace

Žena má za sebou už i několik zpackaných zákroků. Ani to ji ale nepřimělo změnit názor na plastické operace

Zprvu to byly operace pro zeštíhlení obličeje. Následovala plastika nosu, zvětšení prsou nebo modelace čelisti. Dnes má Abby za sebou více než stovku zkrášlovacích procedur, za které utratila více než 4 miliony jüanů (přes 14 milionů korun). „Nesnesu na sobě ani tu nejmenší nedokonalost. Každý měsíc chodím na injekce na údržbu pleti a jednou za rok chodím na větší plastickou operaci,“ říká žena.

Momentálně je jedním z nejznámějších čínských influencerů, který inspiruje tisíce dívek a žen. „Hodně to pro mě znamená, když vidím, jak se dívky stávají hezčími a mají lepší život. Bude mým celoživotním cílem, abych byla majákem pro všechny tyto dívky. Na stranu druhou nechci, aby lidé postupovali kosmetické zákroky v pubertě jako já. O změně svého vzhledu musí přemýšlet racionálně. Plastická operace možná zlepší vás zevnějšek, ale váš život nezkrášlí,“ uzavírá.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu