válkaČeskoslovenskoobjevy

Číňané se inspirovali Woody Allenem. V nemocnicích instalovali automat na orgasmus

Stejně jako se videotelefony a cestování do vesmíru přesouvají ze sféry sci-fi do lidské reality, tak i orgasmatron z filmu Woody Allena Spáč přestává být pouhou fikcí. Tedy alespoň pro muže.

Jan Kyzlink 3. února 2015

V nemocnici v čínském městě Nan-ťing již instalovali speciální stroj, který má pacientům usnadnit jinak běžně traumatický odběr spermatu. Jak výrobci zařízení prohlašují, má tento hands-free odsavač spermatu urychlit a usnadnit pacientům či dobrovolným dárcům proces ejakulace.

Růžovo-šedo-bílý automat má vepředu masážní trubku, kterou lze přizpůsobit výšce uživatele. Ten pak může pomocí tlačítek ovládat rychlost, frekvenci, rozkmit i teplotu trubice. Na horní části automatu je umístěna malá obrazovka, na níž jsou promítány sexuálně dráždivé filmy.

Podle ředitele urologického oddělení Ústřední nemocnice v Čeng-čou využívají odsavač spermatu hlavně neplodní pacienti, pro něž je klasický odběr spermatu nepřekonatelným traumatem. „Je to pro ně pohodlnější a příjemnější,“ dodává.

Zařízení, které se prodává za necelé tři tisíce dolarů, se zřejmě brzy rozšíří po celé Číně a možná se najdou i zájemci o jeho domácí využití. Ostatně jak Woody Allen ve sci-fi komedii Spáč předpověděl, v roce 2173 budou všichni lidé buď impotentní, nebo frigidní (s výjimkou Italů).

Takhle si představoval orgasmatron americký režisér Woody Allen

Související články

Další články

Zavří­t reklamu