válkaČeskoslovenskoobjevy

Číňan si nechal přioperovat prsa, aby sehnal práci

Číňan si nechal přioperovat prsa, aby sehnal práci
Zdroj: odditycentral.com

Číňan, jenž se pro média představil jako Ho, obětoval pro nalezení práce opravdu všechno. Poté, co se mu po řadu měsíců nepodařilo najít zaměstnání, se rozhodl k radikálnímu řešení. Nechal si na hrudník přioperovat ženská prsa.

Tomáš Chalupa 12. října 2016

Ho byl přesvědčen, že ženy mají v Číně více pracovních příležitostí a že by tak prsa mohla dopomoci získat job. Na operaci si musel vypůjčit 39 000 juanů. Operace proběhla dobře a třicetiletý muž se nyní pyšní krásnými ňadry. Ovšem zapomněl o tom říct své rodině, a tak, když se vrátil z nemocnice domů, jeho rodiče byli v naprostém šoku. „Strašně mě to vyděsilo.Jak může muž s takovýma prsama vůbec vyjít na ulici,“ prohlásila jeho matka, která prý probrečela několik dní ve svém pokoji.

Matce se nakonec podařilo syna přesvědčit, aby si prsa nechal zase odoperovat, i když ten velmi toužil je nejprve uplatnit při pracovním pohovoru. Ho se tedy vypravil do nemocnice, ale na odstranění prsního implantátu si i tentokrát musel vyjednat půjčku. Tu ovšem nedokázal splácet, navíc mu z banky volali skoro každý den, až se nervově zhroutil. Poté, co se o celou věc začal zajímat tisk, banka zmírnila své požadavky a v současnosti probíhají jednání mezi oběma stranami, jak dluh umořit. Je potřeba ovšem mít na paměti, jaký šílený nápad celou situaci způsobil.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu