válkaČeskoslovenskoobjevy

Cher byla divoké dítě. V 11 letech skončila v policejní cele kvůli řízení auta

Cher byla divoké dítě. V 11 letech skončila v policejní cele kvůli řízení auta
Zdroj: vintag.es

Internet před nedávnem obletěla domnělá policejní fotografie Cher. Zatímco snímek je falešný a vtipálek si při jeho tvoření pohrál s Photoshopem, zpěvačka se jako dítě do cely skutečně podívala.

Simona Knotkova 10. června 2019

Dnes třiasedmdesátiletá zpěvačka se o celém incidentu rozpovídala v show Grahama Nortona.

„Řídit jsem uměla už v jedenácti. Byli jsme tehdy u bowlingového centra, když přítel mé kamarádky řekl, že musí jít dovnitř. ‚Řeknu jenom něco kámošovi, za pár sekund jsem zpátky,‘ řekl. A tak jsme čekaly a čekaly. Pořád nešel, tak mi kámoška říká: ‚Cher, ty přece umíš řídit. Pojďme se projet po parkovišti.‘ Daly jsme si teda malou okružní jizdu, ale ten kluk se furt nevracel. Tak jsem si řekla: ‚Nas*at, jedeme dál.‘ Namířily jsme si to do autokina, kde jsme si chtěly dát něco k pití. Tam nás zatkli. Teda ne že by nás přímo zatkli, ale odvedli nás do vězení,“ vzpomínala.

Podobný kousek ale prý nebyl nic vedle toho, co dělala jako mladší dítě. „V devíti jsem byla ještě daleko divočejší. Utekla jsem z domu, ukradla koně, vkradla se na loď a jela s ní dál, až dokud moje kamarádka nezačala brečet a volat mámu,“ přiznala.

Na pár snímků z dětství Cher se podívejte v naší galerii.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu