válkaČeskoslovenskoobjevy

Chcete bydlet jako Johnny Depp? Herec prodává svůj luxusní střešní byt v Los Angeles

Chcete bydlet jako Johnny Depp? Herec prodává svůj luxusní střešní byt v Los Angeles
Zdroj: sobadsogood.com
+ 10 fotek+ 11 fotek

Johnny Depp má za sebou několik hodně bouřlivých měsíců, jimž vévodí rozvod s manželkou Amber Heard a obvinění z domácího násilí. Na konci tohoto roku se ještě zbavuje svého střešního bytu v New Yorku.

Simona Knotkova 8. října 2016

Nejedná se vlastně o jeden byt, ale skupinu pěti střešních apartmánů, takzvaných penthousů, z nichž si herec nechal udělat jeden komplex. Jedna samostatná jednotka tak vlastně představuje jednu regulérní místnost. Konkrétně takto fungují tři byty spojené dveřmi, ze čtvrtého bylo uděláno umělecké studio a pátý funguje jako pokoj pro hosty.

Celá budova ve stylu art deco byla poprvé otevřena už v roce 1930. Dodnes do širého okolí svítí její tyrkysovo-zlatá barva a dům neztratil nic ze svého dobového kouzla. Herec si před deseti lety koupil byt pouze jeden, později k němu přikoupil i zbývající čtveřici.

Penthousy proměnil v pestré prostory, které kloubí luxus s pohodlím a originalitou. Jako třešnička na dortu pak vyniká střešní terasa s bazénem a úžasným výhledem na město.

Zájemci o koupi tohoto komplexu si ale budou muset hodně hluboko sáhnout do kapsy. Zatímco k výstavbě sídla stačilo v roce 1930 něco málo přes milion dolarů, střešní byt kupce nyní vyjde na 12,7 milionu dolarů. V přepočtu na naši měnu se tedy jedná o nějakých 308 milionů korun.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu