válkaČeskoslovenskoobjevy

Charlieho andílci se po 20 letech opět sešly. Cameron Diaz nahradil hologram

Drew Barrymore spustila novou denní talkshow The Drew Barrymore Show. Asi nepřekvapí, že jejími historicky prvními hosty se staly kolegyně z akční komedie Charlieho andílci Cameron Diaz a Lucy Liu. Reunionu se filmoví fanoušci dočkali navíc přesně dvacet let od prvního uvedení snímku do kin. „Nemohla bych tuto cestu začít s nikým jiným než dvěma ženami, které jsou součástí mého srdce už přes dvacet let,“ uvedla dvojici hereček Barrymore.

Thumbnail # Než se staly slavnými: Podívejte se na hollywoodské hvězdy na fotkách z konkurzu
Mohlo by Vás zajímat:

Než se staly slavnými: Podívejte se na hollywoodské hvězdy na fotkách z konkurzu

Studio se přizpůsobilo současné situaci ve světě a herečky od sebe udržovaly vzorové odstupy. Před kameru v New Yorku se však dostavily pouze dvě z nich. Cameron Diaz zůstala v Los Angeles a její vstup byl na obrazovky vysílán prostřednictvím hologramu. Kdyby tato skutečnost nebyla divákům oznámena, pravděpodobně by ale nic nepoznali, jakou dokonalou iluzi se podařilo vytvořit. „Musíte to taky vyzkoušet, je to neuvěřitelné. Malé částečky se rozptýlí do vesmíru a pak se zase vrací zpět do tohoto překrásného prostoru. Je to fakt šílené, mravenčí mi z toho tělo,“ vtipkovala Diaz.

Během rozhovoru přišla mimo jiné řeč na silný přátelský svazek tří hereček, který čelil už nesčetným životním překážkám. „Na našem přátelství miluju, že tam pro sebe nejsme jenom v těch velkých, důležitých momentech, ale také v těch malých, všedních. Tak dobré přítelkyně jsme pořád z toho důvodu, že je to skutečné a společně procházíme skutečnými věcmi. Není to hollywoodská pohádka,“ prozradila Barrymore.

Se slovy uznání nešetřily ani její kolegyně. „To, co dáváš světu, je dar. Děláš ze světa šťastnější, lepší místo,“ vzkázala jí Diaz. Lucy Liu k tomu dodala: „Máš velkou duši a velké srdce. A tento pořad je skutečně něčím speciálním a úžasným, protože máš něco, co můžeš sdílet s ostatními.“

Trojice žen se naposledy veřejně sešla v loňském roce u příležitosti odhalení hvězdy Liu na hollywoodském chodníku slávy. Jednapadesátiletá herečka se tak připojila ke dvěma kolegyním, které hvězdu získaly již dříve.

Další články

Zavří­t reklamu