válkaČeskoslovenskoobjevy

Celebrity v soukromí: jsou jako my a dělají ty stejné věci

Celebrity v soukromí: jsou jako my a dělají ty stejné věci
Zdroj: momgelina.com

Shlížejí na nás jak královny či králové z lesklých obálek lifestylových magazínů. Z příběhů, které si o nich čteme, máme občas dojem, že nemají nic jiného na práci než vytvářet všelijaké skandály, fotit se a poskytovat rozhovory. Přitom jejich každodenní život se od našeho zas až tak moc neliší. I celebrity zvučných jmen totiž dělají zcela všední, obyčejné věci, a věřte, že při tom vypadají docela roztomile. Jsou prostě jak jedni z nás, byť byli nebo stále jsou výjimeční.

blondie 14. listopadu 2014

Když vysávají

Punk rockový zpěvák Iggy Pop vysává svůj byt v Greenwich Village (1984). Člověk by neřekl, že tohle je onen drsný kmotr punku či rockový leguán, jak ho nazývali. Vypadá spíše jako obyčejný tatík pod pantoflem, co si rychle plní domácí úkoly, aby mohl s kamarády zase na pivo.

Když mlsají

I nejvychrtlejší modelka historie Twiggi se nevyhýbala sladkostem. V roce 1967 byla při návštěvě amerického Disneylandu přistižena, jak se cpe obrovským smetanovým nanukem. Popřela tím fámy, že drží přísnou dietu.

Když si hrají

Americký herec James Dean byl znám svojí vášní pro auta, která se mu nakonec stala osudnou. S autíčky si rád hrával i doma na koberci se svým mladším bratrancem Markiem. (1955)

Když nakupují

Zesnulá americká herečka Audrey Hepburn a její domácí mazlíček – srneček Pippin právě vybírají v supermarketu zboží. (1958)

Kreativní popartový malíř a grafik Andy Warhol přemýšlí, co si udělá k večeři a nepříliš kreativně sahá po konzervách značky Campbell Soup Company. Inu jsou to plechovky, jejichž obal sám navrhl. (1965)

Když vaří

Herečka Jane Fondová u sporáku! Je vidět, že je ženou činu s širokým záběrem, která se jen tak nějaké práce nezalekne a umí pustit hořák pěkně naplno. Zřejmě vaří z lásky pro svého tehdejšího manžela Rogera Vadima. (1967)

Když mají plné ruce práce

Americká herečka Catherine Hepburnová je jako každá jiná žena. Má plné ruce práce a spěchá. Je doslova na roztrhání. Moc si toho na sebe naložila a nemá ani pořádnou kabelu. Tašce, kterou si pod paží nese, se zřejmě pod tíhou nákladu utrhlo ucho. (1950)

Když se holí

Plnovous musí dolů, z Paula Newmanna se opět stane holobrádek. Holení u zrcadla s úsměvem přihlíží manželka Joanne Woodwardová a už se těší na Paulovy hlaďoučké tváře. (1963)

Když se neholí

Italské herečce Sophia Lorenové taky rostlo v podpaží ochlupení a jak vidno, nijak se tím netajila. (1961)

Když koupou své domácí mazlíčky

Americká herečka a vášnivá milovnice psů Elizabeth Taylor myje v plechovém kbelíku svou kokršpanělku Amy, rukama ji drhne až za ušima, až voda kolem stříká a skrápí obě dámy. (1950)

Když cvičí psa

„Ještě ne, až řeknu aport!“ Bývalý člen slavných Beatles, zpěvák Paul McCartney, urputně učí na zahradě aportovat svého psa Martu. Hey Paul, let it be! (1984).

Když smaží vajíčka

Kytarista skupiny Rolling Stones Keith Richards si právě dělá snídani. Jsou tři hodiny odpoledne roku 1970, na Keitha nezvykle brzo, neboť obvykle vstává až v pět.

Když si hrají s míčem

Mladý Bill a Hillary Clintonovi tráví spolu prázdniny v roce 1975 ve Fayetteville. Bill si chce čutat s míčem, jenže Hillary by se raději válela po trávě.

Když si dělají kafe

Dáte si kávu? Britský zpěvák David Bowie vám ji doma v kuchyni uvaří. Umí ale jen tu instantní: dvě lžičky prášku, zalít horkou vodou a pořádně zamíchat. (1984)

Když pečou

Freddie Mercury se svým dlouholetým přítelem Joem Fanellim právě pečou svátečního krocana. Freddie však nevypadá, že by mu šla vůně pečínky dvakrát pod nos. Že by ji kluci připálili?

Když hrají pinec

Během natáčení slavného snímku Butch Cassidy a Sundance Kid (1969) se herci Paul Newman a Robert Redford skámošili. Kamarádství utužovali o přestávkách mezi natáčením u ping-pongového stolu. A jak vidno, byli dobře sehraní.

Když uklízejí

Herečky sice nejsou žádná pometla, ale koště do rukou vzít umí. Joan Crawfordová se právě rozhodla skoncovat rázně s drobky ve své kuchyni v Hollywoodu (1959).

Když si zkrášlují byt

Britská herečka Julie Christie aranžuje ve váze květiny. Chce se jimi ozdobit svůj poněkud stroze moderní londýnský byt. (1965).

Když odpočívají

Kafe a cigáro: ideální pauza pro hollywoodskou hvězdu Lauren Bacallovou na konci 40. let.

Když si čtou

O Marylin se tvrdilo, jak je prostoduchá, ale tahle blondýnka měla doma knihovnu a ráda četla, nejraději při poslechu hudby. Nutno dodat, že i s knihou v ruce vypadala zatraceně sexy. (1952)

Související články

Další články

Zavří­t reklamu