válkaČeskoslovenskoobjevy

Bývalý ministr obrany Kanady tvrdí, že Zemi navštívily již čtyři druhy mimozemšťanů!

Bývalý ministr obrany Kanady tvrdí, že Zemi navštívily již čtyři druhy mimozemšťanů!
Zdroj: i-uv.com

Paul Hellyer je jeden z nejvýše postavených lidí, kteří oficiálně hovoří o tom, že kontakty s mimozemšťany jsou nejen časté, ale že o nich světové vlády ví. Hellyer byl v šedesátých letech ministrem obrany Kanady a jeho slova o tom, že na Zemi v minulosti přistávali mimozemšťané, je nutné brát vážně.

Tomáš Chalupa 13. června 2015

Paul Hellyer není žádný lovec UFO nebo blogger hledající senzaci. Byl to muž zodpovědný za obranu Kanady v době vrcholící studené války. Přesto tento seriózní a vážený muž už mnoho let otevřeně tvrdí, že na Zemi jsou mimozemšťané.

Za stovky let, co dochází ke kontaktu, vědí podle něj světové vlády o čtyřech druzích mimozemšťanů. Upozorňuje také na to, že mnoho vládních organizací v Kanadě i USA, které mají na starosti formálně pouze sledovat a hodnotit výskyt UFO, jako byl například projekt Blue Book, jdou daleko za rámec těchto aktivit. Tyto agentury mají za cíl mimozemšťany kontaktovat a získávat od nich technologie.

Nechme teď promluvit Paula Hellyera: „Před desítkami let nás návštěvníci z jiných planet varovali před směrem, kterým se jako lidstvo vydáváme a nabídli nám pomoc. Pomoc ale byla odmítnuta a místo toho se začalo mluvit o mimozemšťanech jako o bezpečnostní hrozbě. Na tajné programy daly vlády miliardy dolarů, veřejnost o nich neví vůbec nic.“

Hellyer také více specifikuje povahu mimozemských ras: „Mnoho ras je mírumilovných a nehrozí nám od nich nebezpečí, ale některé takové nejsou. Jedni pocházejí z hvězdokupy Plejády, další ze souhvězdí Andromedy a jedna rasa žije na Saturnových měsících. Mají spolu vytvořené něco na způsob naší federace. Zahrnuje to pravidlo, že se nebudou vměšovat do našich záležitostí, pokud k tomu nebudou vyzváni lidmi. Respektují, že si o své planetě budeme rozhodovat sami, ale nelíbí se jim způsob, jakým to děláme. Dali nám to několikrát jasně najevo a byli jsme varováni.“

Konečně se Hellyer zmiňuje také o konkrétních případech, kdy se UFO objevilo. „Bylo to v roce 1961, když se objevila formace asi 50 UFO letících z Ruska do Evropy. Na vrchním velení NATO byli velmi ostražití, hrozilo, že někdo zmáčkne „červený knoflík“. Bylo kolem toho velké vyšetřování, které trvalo tři roky. Tehdy došlo k tomu, že byly identifikovány ony čtyři druhy mimozemšťanů, kteří naši Zemi v minulosti navštívili. Jejich aktivita se velmi zvýšila v posledních dvaceti letech. Velmi je zajímají naše atomové zbraně a jestli je hodláme znovu použít. Pokud bychom to udělali, bylo by to špatné nejen pro nás, ale i pro ně. Vesmír je propojen mnohem více, než tušíme,“ dodává Hellyer.

Co si z jeho slov vzít? Samozřejmě je možné vše odkázat do roviny spekulací a výmyslů, ale mějme na paměti, že takto hovoří bývalý ministr obrany. O zájmu mimozemšťanů o naše jaderné zbraně také rozhodně neslyšíme poprvé a stejně tak například i vědci NASA pracují se scénářem, že mimozemšťané lidem nedovolí zničit svou vlastní planetu a mohou nás za nezodpovědný přístup potrestat. Bývalý kanadský ministr obrany tak může mít nakonec pravdu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu