válkaČeskoslovenskoobjevy

Byla to láska na první pohled. Tina Turner se v nové knize rozněžnila nad svým manželem

Byla to láska na první pohled. Tina Turner se v nové knize rozněžnila nad svým manželem
Zdroj: Profimedia
+ 3 fotky+ 4 fotky

V prosinci vychází nová kniha Tiny Turner Happiness Becomes You: A Guide to Changing Your Life for Good. Jednaosmdesátiletá zpěvačka se v ní mimo jiné rozepsala o svém manželovi, hudebním producentovi Erwinu Bachovi.

Simona Knotkova 3. prosince 2020

V roce 1986 se Tina Turner seznámila s německým producentem Erwinem Bachem. Mezi dvojicí přeskočila jiskra, která vyústila v jeden z nejdelších vztahů na hudební scéně. Zpěvačka se o tom více rozpovídala ve své nové knize Happiness Becomes You: A Guide to Changing Your Life for Good. Do muže, který je o šestnáct let mladší než ona, se zamilovala na první pohled. Stačilo přitom málo a všechno mohlo dopadnout úplně jinak.

Thumbnail # S Tinou Turner chtělo spát hodně slavných mužů. Uspěl jen David Bowie
Mohlo by Vás zajímat:

S Tinou Turner chtělo spát hodně slavných mužů. Uspěl jen David Bowie

„V den, kdy jsem ho poprvé potkala na letišti v Německu, jsem měla být příliš unavená ze svého letu, příliš zaneprázdněná myšlenkami na turné a ve spěchu na cestě do hotelu na to, abych věnovala pozornost mladému hudebnímu producentovi, který mě za nahrávací společnost přišel uvítat. Já si ho ale všimla a okamžitě jsem pocítila citové propojení. Mohla jsem to ignorovat, mohla jsem raději poslouchat hlasy ve své hlavě, které mi říkaly, že mi to dneska nesluší nebo že bych se neměla pouštět do další romance, protože to nikdy neskončí dobře. Namísto toho jsem poslechla své srdce. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a vytyčila jsem si za svou prioritu poznat Erwina. Toto prosté první setkání vedlo k dlouhému a nádhernému vztahu a mému jednomu skutečnému manželství,“ vypráví hudebnice o osudovém momentu.

Je názoru, že aby vztah fungoval, člověk by pro samou lásku k druhému neměl zapomínat na svou vlastní osobu. „Navzájem si poskytujeme svobodu a prostor, abychom mohli fungovat jako jednotlivci i jako pár. Erwin, který je přírodní silou sám o sobě, nikdy nebyl ani trochu zastrašen mou kariérou, talentem nebo slávou. Ukazuje mi, že skutečná láska nepotřebuje tlumit mé světlo, aby mohl on zářit. Oproti tomu jsme si jeden druhému životním světlem a společně chceme zářit co nejvíc to jde.“

Thumbnail # Tina Turner byla vždycky úžasná kost, kam se hrabe Beyoncé
Mohlo by Vás zajímat:

Tina Turner byla vždycky úžasná kost, kam se hrabe Beyoncé

Své čtyřiatřicetileté soužití dvojice stvrdila sňatkem před sedmi lety. V roce 2017 Erwin Tině zachránil život tím, že jí daroval ledvinu. I díky tomu je královna rokenrolu stále při síle a plní si své sny bez ohledu na pokročilejší léta. „Opravdu věřím tomu, že věk je jenom číslo. Nikdy jsem mu nedovolila, aby mi stál v cestě. Ani ve 42 letech, kdy mi lidi říkali, že jsem moc stará na to, abych byla rockovou hvězdou, ani teď ve svých osmdesáti, kdy po desetiletích konečně držím ve svých rukou knihu, kterou jsem si vysnila. Ani po osmdesátce ještě nejsem ‚hotová‘, pořád jsou přede mnou výzvy, abych dál rostla, vystupovala z komfortní zóny, zlepšovala život a sloužila ostatním.“

Její postoj může být inspirací i nám ostatním.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu