válkaČeskoslovenskoobjevy

Britská firma nabízí milion člověku, který se na 3 měsíce stane veganem

Britská firma nabízí milion člověku, který se na 3 měsíce stane veganem
Zdroj: Unsplash

Britové, kteří uvažují o veganském způsobu stravování, ale dosud se neodhodlali k prvnímu kroku, mají jedinečnou šanci. Výrobce veganských krabiček jim za zkušební tříměsíční dobu nabízí lákavou finanční odměnu.

Simona Knotkova 15. ledna 2021

Výrobce veganských krabiček s rozvozem domů Vibrant Vegan hledá jedlíka masa, který uvažuje o změně stravování. Motivaci a odvahu k zásadnímu životnímu kroku mu má dodat odměna v podobě 50 tisíc liber (více než 1,4 milionu korun).

Thumbnail # Jedno dvojče se na tři měsíce stalo veganem, druhé jedlo hodně masa. Jak to dopadlo?
Mohlo by Vás zajímat:

Jedno dvojče se na tři měsíce stalo veganem, druhé jedlo hodně masa. Jak to dopadlo?

„Se vstupem do nového roku chceme s Vibrant Vegan nejenom demonstrovat zdravotní a enviromentální přínosy veganství, o kterých tolik slýcháme, ale také poukázat na skutečnost, že veganské jídlo může a mělo by chutnat každému, dokonce i největšímu britskému konzumentovi masa,“ říká zakladatel společnosti Ian Burke-Hamilton. K nápadu ho přivedl průzkum konzumentů masa, ve kterém se 34 % z 15 tisíc respondentů označilo za „vegansky zvídavé“.

Jedinec, který bude na pozici vegan curious coordinator (v překladu doslova zvídavý veganský koordinátor) vybrán, se musí veškeré živočišné stravy vzdát minimálně na tři měsíce. Po celou dobu musí o svých zkušenostech navíc referovat na sociálních sítích, a tak motivovat i další ke změně stravování. K dispozici mu bude neomezené množství veganských jídel a pomoc výživových poradců.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vibrant Vegan Co (@vibrantveganco)


„Neskutečně se těšíme, až najdeme našeho prvního veganského koordinátora a budeme sledovat, jak sdílí svou cestu s ostatními lidmi, kteří milují dobré jídlo a zajímají se o veganský životní styl, ale zároveň mají pocit, že je to pro ně příliš velký závazek a jednoduše neví, kde začít,“ vzkazuje Vibrant Vegan všem uchazečům.

Lákavá je také odměna v případě, že se vegan na zkoušku rozhodne u nového životního stylu zůstat po celý zbytek roku. Vibrant Vegan takovému člověku slibuje „celoživotní“ zásobu krabiček v hodnotě 100 tisíc liber (skoro 3 miliony korun). Také tato možnost je podmíněna pravidelným přispíváním na sociální sítě a vedením si stravovacího deníčku.

Thumbnail # Muž udělal ze své kočky veganku. Lidé ho za to kritizují
Mohlo by Vás zajímat:

Muž udělal ze své kočky veganku. Lidé ho za to kritizují

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře do 25. ledna. Vybraný kandidát začne svou tříměsíční zkušební dobu 1. února.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu