válkaČeskoslovenskoobjevy

Brit měl už po krk seznamovacích aplikací. Partnerku nyní hledá pomocí obřího billboardu

Brit měl už po krk seznamovacích aplikací. Partnerku nyní hledá pomocí obřího billboardu
Zdroj: datingmark.co.uk

Třicetiletý Mark Rofe z Sheffieldu je už přes rok nezadaným mužem. V nalezení vhodné partnerky mu nepomáhají ani populární seznamovací aplikace. Brit se proto rozhodl, že si ženu svých snů najde po svém.

Simona Knotkova 5. února 2020

„Stejně jako všechny dobré nápady i tenhle vznikl v hospodě. Bavil jsem s kámošem, jaká je to otrava na všech těch seznamovacích aplikacích, a zavtipkoval jsem, že bych měl svůj obličej dát spíš na velký billboard. První jsme se tomu smáli, ale pak mě napadlo, že by to byl vlastně dobrý nápad,“ vypraví majitel billboardu s titulem Date Mark, s jehož pomocí hledá vhodnou životní partnerku.

V bláznivém nápadu mu nezabránila ani vcelku vysoká pořizovací cena 425 liber, tedy cca 12,6 tisíc korun. „Někteří lidé si nejspíš myslí, že jsem blázen, když jsem za to zaplatil tolik liber, ale pokud se mi díky tomu skutečně podaří najít lásku, je to velmi laciná cena. Snažil jsem se to udělat humornou formou, tak snad nevypadám jako úplný zoufalec,“ říká Rofe.

„Jsi single? Randi s Markem. Tohle by mohlo být přesně to znamení, na které čekáš,“ hlásá značka, která je vystavená v rušné ulici Manchesteru. Zájemkyně odkazuje na web, kde najdou všechny podstatné informace o jejich potenciálním nápadníkovi, včetně jeho výšky, velikosti bot, barvě očí, počtu kamarádů či dosavadního počtu políbených žen.

V popisku o sobě muž upřímně a s humorem píše: „Jsem Mark, extrémně pohledný a skromný třicátník ze Sheffieldu. Pracuji v marketingu a pokud tohle čteš, tak pak jsem v něm asi hodně dobrý. Jsi tady nejspíš z důvodu, že máš zájem o vztah se mnou (děkuji, jsem polichocen), nebo tě prostě jenom zajímá, o čem sakra tahle stránka je. Koupil jsem billboard a udělal tenhle web, protože jsem singl, všichni moji kamarádi se žení a já mám problém sehnat přítelkyni.“

Podle počítadla se mu ozvaly už skoro dvě tisícovky lidí. Ne všichni jsou ovšem preferovaného ženského pohlaví. „Polovina z nich jsou bohužel muži, ale i tak mi to lichotí.“

Pokud mužova nabídka zaujala i vás, ozvat se mu můžete vyplněním následujícího formuláře.

Další články

Zavří­t reklamu