válkaČeskoslovenskoobjevy

Bourjois: kosmetická značka inspirovaná pařížskou krásou

Bourjois: kosmetická značka inspirovaná pařížskou krásou
Zdroj: makeup.cz

Líčení se stalo součástí každodenního rituálu moderní ženy. Dekorativní kosmetika pomáhá skryt drobné nedokonalosti, zdůraznit rty, oči a vytvořit dokonalý vzhled.

Komerční sdělení 25. srpna 2020

Hlavním cílem kosmetické značky Bourjois https://makeup.cz/brand/29069/ je podpořit ženskou krásu, eleganci a přidat šmrnc ženskému stylu. Jedinečné a inovativní kosmetické produkty pomohou odhalit pařížské tajemství krásy a elegance.

Jak to začalo?

Historie pařížské kosmetické značky Bourjois se začala psát již v roce 1863, kdy světlo světa spatřila vosková makeup tyčinka značky. Vosková tyčinka se nabízela v několika barevných variantách a zaznamenala velký úspěch. Pozoruhodným byl také samotný proces výroby kosmetických produktů: ve stejném roce značka vyvinula specifický proces pečení. Od té doby se kosmetický sortiment značky začíná rozšiřovat a popularita Bourjois začíná rychle stoupat. Od roku 1890 značka rozšiřuje sortiment o parfémy “Manon Lescaut”, “Kobabo”, “Ramage”, “Glamour” aj. V nabídce se také objevují oční stíny, řasenky a rtěnky. Růst a vývoj kosmetické značky Bourjois se nezastavuje ani v současnosti. Produkty francouzské značky se prodávají po celém světě a vynikají svou kvalitou, spolehlivostí a elegantním designem. Kosmetika značky Bourjois pomůže vyjádřit individualitu každé ženě.

Ukázka dekorativní kosmetiky značky. Foto: makeup.cz

Ukázka dekorativní kosmetiky značky. Foto: makeup.cz

Co nabízí Bourjois?

Z široké nabídky francouzské značky Bourjois si vybere opravdu každý, i ten nejnáročnější zákazník. Produkty značky mají elegantní design obalů, obsahují složky, které mají příznivý účinek na pleť a lehké textury produktů dovolují pokožce dýchat. Je to kosmetika, která splňuje přání zákazníků.

Kosmetika na tvář zastřešuje tyto kosmetické produkty: makeupy, pudry, tvářenky, korektory, rozjasňovače, podkladové báze. Produkty pomohou dosáhnout bezchybného vzhledu pleti, zakryt drobné nedokonalosti a podtrhnout jedinečnost a krásu.

Svůdné, přitažlivé a neodolatelné rty bez námahy vykouzlíte pomocí lesků, rtěnek, tužek a primerů. Výsledný efekt vás mile překvapí.

Zvýraznit a podtrhnout krásu očí pomohou řasenky, oční stíny, tužky a linky, kosmetika na líčení obočí.

Dekorativní kosmetika francouzské značky Bourjois je vytvořena pro každou ženu, aby byla krásná a neodolatelná. Kombinace moderních technologií s mnohaletou praxí v kosmetickém průmyslu zaručuje nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost produktů. Nemusíte se bát experimentovat!


Související články

Další články

Zavří­t reklamu