válkaČeskoslovenskoobjevy

Bolí vás záda? Nedivte se, pocházíte totiž z jiné planety!

Bolí vás záda? Nedivte se, pocházíte totiž z jiné planety!
Zdroj: thelistlove.om

Americký vědec Ellis Silver ve své nové knize tvrdí, že lidská rasa se nevyvinula na Zemi. Byla sem přivezena z vesmíru mimozemšťany před desítkami tisíc let. Země prý byla vybrána jako vyhnanství, protože náš druh byl považován za agresivní a nebezpečný.

Tomáš Chalupa 14. srpna 2019

Silver pro své tvrzení přináší některé důkazy. Například to, že velká část populace trpí bolestmi zad a páteře, což podle něj ukazuje, že náš původní domov byla planeta s nižší gravitací. Také nejsme dobře přizpůsobeni životu pod naším Sluncem. Lehce se nám spálí kůže na přímém slunci, tvoří se popáleniny, takže na naší původní planetě bylo sluneční záření slabší nebo byla hustší atmosféra, kterou sluneční paprsky neprocházely. Dalším důkazem je podle Silvera poměrně komplikovaný způsob porodu u lidí.

„Žádný jiný živočišný druh na Zemi nemá tyto problémy. Naše těla nejsou dobře přizpůsobena životu na Zemi. Náš spánkový režim je uzpůsoben na 25 hodinový den, jak ukazují výzkumy. Nemůžeme být vystaveni slunci příliš dlouho. Lidé trpí obrovským množstvím nemocí. To není záležitost moderní doby, takto je to po celé dějiny lidstva,“ tvrdí Silver.

Lidstvo se tak podle něj vyvinulo křížením neandrtálců s mimozemským druhem, nejspíše z Alfa Centauri. Tento druh, prapředci lidí, byli podle Silvera přirozeně agresivní, a proto byli deportováni na planetu Zemi a zkříženi s místními neandrtálci. Výsledkem jsme my – lidé. „Moje teze předpokládá, že lidé se nevyvinuli na Zemi, byli sem transportováni někdy před 60 000 až 200 000 lety,“ uzavírá Silver.

Vědec upozorňuje, že cílem jeho knihy je rozvinout debatu na toto téma a že nejde o skutečnou vědeckou studii. Každopádně pokud vás někdy bolí záda nebo jste si právě na slunci spálili kůži, můžete to alespoň brát jako důkaz svého mimozemského původu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu