válkaČeskoslovenskoobjevy

Boháč nabízí své sídlo a milionové jmění za pouhých 300 korun

+ 1 fotka+ 2 fotky

Britský milionář nabízí šťastnému výherci nejenom tučný balík peněz, ale také luxusní sídlo a Rolls-Royce k tomu. Zapojením se do loterie lidé navíc přispějí dobré věci.

Simona Knotkova 7. března 2018

10,5 britských liber, tedy v přepočtu na naši měnu pouhých 300 korun stojí vstupenka ke zbrusu novému životu. Stačí mít jenom trochu spoustu štěstí a můžete se stát vítězem originální loterie, kterou vyhlásil anonymní milionář z Velké Británie. V ceně je luxusní sídlo v Devonu, Rolls-Royce a více jak 1,4 milionu korun v hotovosti, asi proto aby vítěz první roky v novém domě nestrádal. I v případě prohry soutěžící navíc nemusí zoufat, minimálně tak totiž napomůžou dobré věci. Dvě libry z každého losu (cca 57 korun) poputují pro ty, kteří je potřebují nejvíc.

„Dům jsme si sami navrhli a postavili a zažili jsme v něm úžasné časy. Nyní ale chceme být blíž našim vnoučatům, která bydlí čtyři hodiny odsud. Řekli jsme si, že prodat dům prostřednictvím soutěže bude legrace, a navíc tak vyděláme nějaké peníze pro naše oblíbené charity. Nechceme si přidělávat starosti stěhováním. Vezmeme si jenom naše oblečení, osobní majetek a rodinné fotky a odejdeme pryč. Vítěz přijde do již připraveného domu,“ stojí na oficiálních facebookových stránkách soutěže.

Sídlo se nachází blízko města Tiverton a postaveno bylo na začátku 90. let. Kromě čtyř ložnic v něm najdete třeba pokoj na kreslení, barovou místnost, knihovnu nebo plně vybavený vinný sklep. Venku na nového obyvatele čeká velká terasa, bazén, letní domek, golfové hřiště či posilovna. Vítěz získá také služebnictvo na jeden rok.

Jediné, co je pro to třeba udělat, je přihlásit se na stránkách soutěže a odpovědět na jednoduchou otázku. Podmínkou je také bydliště v Anglii, Skotsku či Walesu, což ze soutěže bohužel vylučuje české zájemce. Aby mohla být výhra uplatněna, musí být prodáno minimálně 500 tisíc losů. I v opačném případě na vyvoleného ale stále čeká pohádková výhra v hodnotě více jak 2,8 milionů korun. Výhrou v podobě 280 tisíc bude odměněno dalších devět účastníků.

Více informací o soutěži najdete zde. Uzávěrka je 30. listopadu 2018.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu