válkaČeskoslovenskoobjevy

Během hurikánu muž poskytl přístřešek 300 opuštěným zvířatům

Během hurikánu muž poskytl přístřešek 300 opuštěným zvířatům
Zdroj: Tierra de Animales
+ 5 fotek+ 6 fotek

Na začátku října se Mexikem prohnal hurikán Delta. Zničující přírodní síla mimo jiné poškodila zvířecí útulek Tierra De Animales.

Simona Knotkova 16. října 2020

Poté, co Ricardo Pimentel zhlédl předpověď počasí, bylo mu jasné, že jeho zvířecí útulek Tierra de Animales se ocitne v krajním nebezpečí a přírodní pohroma pravděpodobně vezme domov a životy mnoha zvířatům. Aby katastrofě zabránil, tři sta zvířecích obyvatel si vzal k sobě domů. Fotografie plného domu zvířat zaplavily sítě a vzbudily vlnu pozitivních reakcí.

Thumbnail # Muž se stará o opuštěné psy. Doma jich má více než 750
Mohlo by Vás zajímat:

Muž se stará o opuštěné psy. Doma jich má více než 750

„Zvířata zachraňuju skoro celý svůj život, už od doby, kdy jsem byl dítětem. Útulek Tierra de Animales jsem založil před devíti lety. Nezachraňujeme jenom psy, ale taky kočky, želvy, leguány, krávy, ovce, kozy, prasata, koně, osly a další. Pracujeme díky pomoci lidí z celého světa, kteří nám posílají své příspěvky. Kvůli škodě, kterou způsobil hurikán Delta, budeme jejich pomoc samozřejmě potřebovat ještě víc než kdy předtím. Pro naše zvířata musíme postavit další a lepší přístřešky,“ vypráví muž.

Thumbnail # Dvanáctiletý chlapec šije motýlky. Pomáhá s nimi zvířatům v útulcích
Mohlo by Vás zajímat:

Dvanáctiletý chlapec šije motýlky. Pomáhá s nimi zvířatům v útulcích

Plné obydlí zvířat prý všichni zúčastnění přežili ve zdraví. „Všichni se během noci chovali ukázněně. Jsou to vykastrovaná, naočkovaná a odčervená zvířata, která si kdokoliv může vzít ihned k adopci,“ dodává.

Zájemci ho mohou finančně podpořit na oficiálních stránkách útulku.

Další články

Zavří­t reklamu