válkaČeskoslovenskoobjevy

Bashar k nám promlouvá, tady je jeho první poselství

Bashar k nám promlouvá, tady je jeho první poselství
Zdroj: bigbangmedia.cz

Vesmírná bytost zvaná Bashar, která k nám promlouvá skrze člověka -médium Darryla Anku, už vyslovila několik zásadních poselství, která předala celému lidstvu. Tady je první z nich. V něm Bashar vysvětluje, proč vlastně vstoupil do kontaktu s obyvateli planety Země.

Tomáš Chalupa 7. října 2016

„Máme k vám lidem velmi specifický vztah, velmi specifický vztah a odpovědnost ohledně toho, jakým způsobem jsme v kontaktu s každým z vás individuálně i kolektivně s vámi všemi. Jsme si vědomi toho, že na vaší planetě existuje velké množství hodnotových žebříčků; mnoho různých stylů vyjádření. Z tohoto důvodů nemůžeme s vámi vejít v kontakt způsobem, v podobě či formě, kdy by byla vašemu živočišného druhu zlehčována, nabourávána nebo odebírána odpovědnost v tom smyslu, že byste nemohli sklidit plody vlastních rozhodnutí nebo že by nemohly proběhnout procesy, které jsou dle vašeho rozhodnutí nutné k vývoji vaší společnosti. Jsme zde, abychom vám v určitých věcech nastavili zrcadlo. Komunikujeme s vámi proto, abychom vám nabídli jisté perspektivy, které by vám mohly dát příležitost spatřit uvnitř sebe sama více z toho, co obsahujete, příležitost dozvědět se o sobě více a umožnit nám, abychom vám pomohli uvědomit si jisté myšlenky, které už znáte, ale které jste ale možná jako civilizace již zapomněli.“

Všechna poselství i mnoho dalších informací o Basharovi a Darrylu Ankovi přinese film First Contact, který má v Praze světovou premiéru 14. října ve Velkém sále Lucerny.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu