Časy se mění, mladým lidem voní počítače.

Časy se mění, mladým lidem voní počítače. | zdroj: odditycentral.com


Aromatická svíčka voní jako nový počítač od Apple, byla vyprodána už za 2 hodiny

TÉMATA: počítače | produkty | svíčky | apple

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 10. 2016 | 14:30

Říká se, že kdo si zakoupí jakýkoli produkt od Apple, zůstává této značce již věrný. Z vyznavačů "nakousnutého jablka" si občas okolí utahuje, že se chovají jako sekta. Na tuhle applemánii vsadila i firma zabývající se výrobou vonných svící, a vyplatilo se jí to.

Firma Twelve South vyrobila speciální vonnou svíčku, která voní stejně jako nový Mac od Applu. Jmenuje se New Mac a podle výrobce je vůně přesně taková, jakou cítíte, když otevřete krabici s novým počítačem. Svíčka po zapálení vydrží 45-55 hodin a je ručně naplněna sojovým voskem. Tajemství její vůně spočívá v přesné kombinaci máty, mandarinek, meruňky, bazalky, šalvěje a levandule. 

Svíčka stojí 24 dolarů, což není úplně málo, ale přesto byly její zásoby vyprodány během neuvěřitelných dvou hodin.Vyznavači sekty nakouslého jablka měli o tento produkt enormní zájem. Za vším byl přitom jeden bláznivý nápad šéfa firmy Andrewa Greena, který jednou v nadsázce řekl, že by se mohly skvěle prodávat svíčy s vůní Macu, když se tak skvěle prodává počítač sám. A tak to "svíčkaři" zkusili, a výsledek Greena a spol překvapil. Možná začíná doba, kdy svíčky nebudou vonět po ovoci nebo koření, ale po počítačích. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 10. 2016 | 14:30

Zavří­t reklamu