válkaČeskoslovenskoobjevy

Američanovi zázračně zmizel nádor z mozku. Přikládá to své víře v Boha

Američanovi zázračně zmizel nádor z mozku. Přikládá to své víře v Boha
Zdroj: odditycentral.com

Zázrak, který moderní věda nedokáže logicky objasnit. Tak média mluví o uzdravení muže z kalifornského města Lodi Paulu Woodovi.

Simona Knotkova 22. listopadu 2018

Zdravotní komplikace začaly Američanovi před několika měsíci. Tehdy si začal poprvé stěžovat na závratě a nesnesitelné bolesti hlavy. Neurochirurg z Kalifornské univerzity v San Franciscu muži sdělil, že trpí krvácením do mozku. Tomografie ale ukazovala na poněkud odlišnou diagnózu. Skeny odhalily nádor, který si vyžadoval náročnou a riskantní operaci.

Den před chirurgickým zákrokem si Paul Wood zašel ještě na poslední vyšetření CT skenerem. A stalo se něco nečekaného. Bílá skvrna, která na skenech odhalovala tumor v hlavě, najednou zmizela. Lékaři nyní podrobují Wooda detailnějšímu zkoumání. Zatím ale nedokážou objasnit, co přesně za náhlým zmizením nádoru vězí.

„Máme moderní technologie, se kterými provádíme vyšetření, a snažíme se přijít s nějakým závěrem… Občas se ale stávají věci, které nedokážeme vysvětlit,“ sdělil doktor Richard Yee.

Sám zázračně uzdravený muž z Kalifornie by pro to však jedno vysvětlení měl. Podle něj za vším stojí jeho neotřesitelná víra v Boha, k němuž se v těžké chvíli upnul. A nejenom on. Poté, co o své tragické diagnóze informoval na sociální síti, se mu začali ozývat lidé z celého státu a posílali mu vzkazy, v nichž se modlili za jeho uzdravení.

„Telefon mi neustále vyzváněl a na Facebook mi chodila modlitba za modlitbou z celé Kalifornie. To, co se stalo, je zázrak, a naplánoval to tak Bůh,“ vypráví Wood.

S jeho slovy souhlasí také Jason McEachron, pastor z církve Gravity Church, jejímž je Wood členem. „Pořád si opakoval: ‚Ať se stane cokoliv, budu v pořádku. Věřím Bohu.‘ Tato víra inspirovala i množství dalších lidí,“ řekl do médií.

Pokud doktoři nepřijdou s racionálnějším vysvětlením celé situace, asi nezbude nic jiného než věřit této spirituální teorii. Skeny totiž mluví jasně a podle nich tumor skutečně existoval, a pak zase zmizel. Prohlédněte si je v naší galerii.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu