válkaČeskoslovenskoobjevy

Američanka bojuje za odhalená prsa. Už třetím rokem chodí po ulicích nahoře bez

Američanka bojuje za odhalená prsa. Už třetím rokem chodí po ulicích nahoře bez
Zdroj: dailymail.co.uk
+ 5 fotek+ 6 fotek

Sedmadvacetiletá Chelsea Covington z amerického Marylandu se pokouší překonat předsudky veřejnosti k odhalené ženské hrudi a už třetím rokem se ve státech, kde je to povoleno, pohybuje nahoře bez. Své zkušenosti popisuje na blogu Breast Are Healthy.

Simona Knotkova 19. května 2016

Samozřejmě to není tak, že by Chelsea chodila nahoře bez po celou dobu. Svrchní díl oděvu jednoduše sundává, když se jí zrovna chce. Nejdůležitější je pro ni svoboda a fyzické pohodlí. S odhalenou hrudí chodí po ulicích, jezdí na kole či relaxuje s přáteli v parku. A co vás možná překvapí – kolemjdoucí ji převážně buď přehlíží nebo reagují pozitivně. Policie na ni sice už byla několikrát zavolána, ale žena se s ní vždy nějak domluvila.

„Nikde mě dosud nezatkli, ani mě nikdo sexuálně neobtěžoval. Od té doby, co mám blog a publikuji své vlastní fotky, jsem se ani jednou nesetkala s tím, že by je někdo rozšiřoval.“

Vyloženě negativní zážitek má Američanka jen jeden, když ji verbálně napadl jeden z kolemjdoucích v brooklynském parku. Chelsea zrovna seděla v trávě se svým snoubencem, když na ni muž začal křičet, že park je rodinný a ona je ku*va a běhna.

Velkou propagátorkou odhalených prsů je i dcera Bruce Willise Scout. Podle Chelsea je však s celebritami ten problém, že některé z nich propagují nahá prsa spíše v sexuálním kontextu, a opět z nich tak dělají jenom objekt sexuální touhy.

Další články

Zavří­t reklamu