Muž a jeho dcera jsou na své vlasy náležitě pyšní.

Muž a jeho dcera jsou na své vlasy náležitě pyšní. | zdroj: instagram.com


Američan se pyšní obřími vlasy. Podědila je i jeho dcera

TÉMATA: krása | vlasy | rekordy

user-avatar

Simona Knotková

30. 06. 2020 | 14:00

Infuencer a držitel světového rekordu Benny Harlem se proslavil díky své bohaté kštici. Podle mnoha lidí je to ale taky podvodník.

Benny Harlem se do Guinnessovy knihy rekordů dostal díky svým vlasům, které po "postavení" přesahují výšku 52 centimetrů. Péče o vlasy mu byla přirozená už od raného věku, kdy jej obklopovaly samé ženy.

"Pocházím z rodiny, ve které nebyli žádní muži. Buď od žen odešli, nebo je ženy samy opustili. Já byl první muž v naší rodině a všichni to brali velmi vážně. Během dospívání jsem neměl ani příliš mnoho strýčků, takže otcovskou roli mi zastupovali David Bowie nebo Tupac. Později jsem měl sice pár nevlastních otců, ale ať dělali, co mohli, celkem vzato jsem to byl vždycky hlavně já, babička a máma," vypráví muž o svém původu.

Instagramovou hvězdou se stal v roce 2016. Později se k němu přidala také dcera Jaxyn, která se může pyšnit podobně bohatou vlasovou výbavou. "Své dítě stavím na piedestal," říká o ní Benny. "Má dcera ví, že když bude jako první milovat sebe, láska se pak objeví také v dalších aspektech jejího života. Už jsem zažil situace, kdy za ní chodili kluci, protože má auru, která přitahuje lidi. To mě děsí. Je překrásná dívka, která bude jednou nádhernou ženou. Lásku ale musí najít první v sobě, nepotřebuje ji hledat v muži, v televizi nebo ve svých kamarádech."

Kromě genů prý tajemství  jejich majestátních vlasů tkví v čistě přírodní péči: "O vlasy se starám jako o rostliny. Většina rostlin potřebuje přírodní ingredience, aby mohla růst a zůstala naživu, a upřímně, naše duše a těla potřebují to samé. V rodině si vyrábíme vlastní šampon, stejně jako si připravujeme vlastní jídla. Je to jenom o disciplíně."

V roce 2018 se Benny Harlem nicméně stal součástí kontroverze a byl obviněn z toho, že nakupuje levné vlasové přípravky, které následně vydává za luxusní produkty z vlastnoručně sbíraných afrických ingrediencí a prodává je až za 399 dolarů (cca 9,5 tisíc korun). Spekulace se nikdy nepotvrdily, ale muž na rok zmizel ze sociálních sítí. Na Instagramu nyní zveřejňuje příspěvky jen příležitostně. 

user-avatar

Simona Knotková

30. 06. 2020 | 14:00

Zavří­t reklamu