válkaČeskoslovenskoobjevy

7 triků, jak si zachránit život s toaleťákem: bláznivý ruský hacker vám poradí, jak na to

Všichni od malička víme, k čemu a jak používat toaletní papír, jenže málokoho by asi napadlo jej využít tak bizarně kreativním způsobem jako ruského chlapíka, který si příhodně říká Crazy Russian Hacker. Od chvíle, kdy zhlédnete toto video, už toaleťák nebude pro vás žádným problémem, ale naopak užitečným pomocníkem v mnoha životních situacích.

Ivanhoe 27. července 2015

Crazy Russian Hacker vám poradí, co dělat v případě, kdy váš pes žere rád toaletní papír. Naučí vás, jak chránit tuto vzácnou věc před vlhkem. Taky vám předvede, jak si z plastové nádoby vyrobit vlastní zásobník na toaletní papír. Pokud by vás postihlo to neštěstí, že by vám toaleťák došel, tak nezoufejte. Jestliže vám zbyly v kuchyni papírové utěrky a odněkud z harampádí vylovíte ruční pilku, máte vyhráno!

Trubku od toaletního papíru nevyhazujte, protože vám může ještě dobře posloužit – třeba jako kroužek, do níž upevníte roli dárkového papíru, aby se vám nerozbaloval. No a nebyl by to Rus, aby z kartounové trubky od toaletního papíru nevykouzlil smrtonosnou střelnou zbraň.

Originální lihový vařič

Originální lihový vařič

Pokud byste si chtěli venku posvítit a trochu si ohřát ruce nad plamínkem, kousek toaletního papíru se vám bude hodit. Stačí jej položit navrch otevřené konzervy s tuňákem, nejlépe pokud pochází z vodstev zamořených od ropy. A protože každý správný Rus má doma železné zásoby alkoholu, tak není problém si z toaletního papíru vyrobit lihový vařič. Prostě celou roli papíru jen řádně prolijete alkoholem, aby vám pak hezky hořela. No hned se pozná prakticky založená slovanská povaha!

Související články

Další články

Zavří­t reklamu