Marylin Monroe byla nejnapodobovanější herečkou všech dob.Podobat se jí chtěly i Jayne Mansfield, Sheree North, Christina Aguilera, Gwen Stefani, Scarlett Johansson a Madonna.

Marylin Monroe byla nejnapodobovanější herečkou všech dob.Podobat se jí chtěly i Jayne Mansfield, Sheree North, Christina Aguilera, Gwen Stefani, Scarlett Johansson a Madonna. | zdroj: bettyconfidential.com


35 celebrit, které se sobě navzájem podobají. Najdi 5 shod

TÉMATA: celebrity | dvojníci

user-avatar

Blondie

23. 07. 2015 | 15:30

Říká se, že každý člověk je originál, který však má své kopie. Zkrátka někde po světě chodí někdo, kdo se nám děsně podobá a mohl by nám dělat dvojníka. Nebo my jemu. Člověk se na jedné straně rád odlišuje a dělá se výjimečným, na druhé straně má tendenci druhé napodobovat. Hlavně ty slavné a úspěšné. Jak švédský kouč Jonas Ridderstrale poznamenal, stejnost je nakažlivá. Hvězdy showbyznysu mají nejširší zástupy svých dvojníků a napodobitelů, a to nejen v řadách fanoušků. Také zábavní průmysl čas od času rád generuje kopie úspěšných originálů. Pokud se tedy podobáte někomu populárnímu a úspěšnému, máte šanci svým zevnějškem či typem osobnosti druhé zaujmout a přitáhnout. Ze všeho nejlépe však uděláte, když budete sami sebou – bude vás to stát minimální úsilí. Pokud vám ale i pak někdo řekne, že mu někoho připomínáte, tak si z toho nic nedělejte. Také příroda se ráda opakuje. Co taky pořád nového vymýšlet, notabene když se jí některé výtvory jako Marylin Monroe nebo Bardotka tak povedly.

user-avatar

Blondie

23. 07. 2015 | 15:30

Zavří­t reklamu