válkaČeskoslovenskoobjevy

12 nejšílenějších fotek celebrit z 90. let

12 nejšílenějších fotek celebrit z 90. let
Zdroj: www.connery.dk

Jsou fotky, které by celebrity nejraději navždy vymazaly ze všech archivů. V době svého mládí, kdy ochotně a odvážně pózovaly fotografům, aby se dostaly na stránky magazínů, jim to nijak trapné nepřipadalo, ale teď s odstupem času se při pohledu na některé snímky možná stydí. Účesy, oblečení, to vše již vyšlo z módy a dnešním mladým jsou akorát tak k smíchu. Když se k tomu přidá rádoby zajímavá póza na zvláštním pozadí, je o legraci postaráno. Fotky staré 30 let však kolují po internetu a dál si žijí svým životem. Nelze se jich stejně jako minulosti jen tak zbavit.

blondie 10. října 2014

1. Sarah Jessica Parker (1965)

Roztahovat nohy uměla tahle americká herečka dokonale. Zřejmě příprava na Sex ve městě.

2. Ryan Gosling (1980)

Tomu se říká umění! Kanaďan, který patří k nejmladším hercům nominovaným na Oscara, dokonale splývá s růžovou tapetou.

3. Sandra Bullock (1964)

Tak tenhle outfit je opravdu drsný. Slečna drsňák se zkrátka nezapře!

4. Madonna (1958)

Madonna mia! Tahle vodní víla ví, jak svádět. Nejeden chlap už se samou touhou třese skončit s Madonnou v bazénu, ale předtím bude muset posvačit zlaté rybičky, které jsou skvělým afrodiziakem.

5. Leonardo DiCaprio (1974)

Reklama na vitamíny, či vegetariánství? Žádný div, vždyť božský Leo začínal svou kariéru v televizních reklamách na žvýkačky. Taky by mohl konkurovat ruskému Ivanovi z Mrazíka.

6. Jennifer Lopez (1969)

Hotový anděl, tahle Jlo! Není ale namazaná?

7. Jennifer Anniston (1969)

Tohle že byl sexy symbol 90. let? Vždyť vypadá jak žena nebo pomocnice v domácnosti, která neví, co zas uvařit.

8. David Duchovny (1960)

Neuvěřitelné! Tenhle tajemný mimozemšťan ve stříbrných legínách není nikdo jiný než oduševnělý agent Mulder z Akta X. Uznejte, že má ale kouli!

9. Salma Hayek (1966)

Jedna z mála fotek, na kterých mexická kráska nevypadá vůbec žensky. Takto oblečena by mohla udělat kariéru leda tak na Wall Street.

10. Jennifer Garner (1972)

Tahle americká herečka tvrdila, že v dětství chodila do kostela každou neděli, do šestnácti let se nesměla líčit, nosit bikiny ani náušnice… Špatně ji vychovali!

11. Pink (1979)

No uznejte, není ta Pink křehká květinka?

12. Jessica Simpson (1980)

Fotografa zřejmě nenapadlo nic lepšího, než strčit tuhle ječící blondýnku do nafukovací krychle. V lesklé koženkové fialové bundě překrásně ladí s oranžovým pozadím. Není divu, že si založila vlastní módní značku. Hned se pozná vkus.

Další články

Zavří­t reklamu